קרן Iturriaga חוזרת לליגה על ידי טיפוס של שבעה מקומות עם 13.4%

Okavango Delta, קרן המניות הספרדית המנוהלת על ידי José Ramón Iturriaga באבנטה, היא היחידה שניצלה את ההזדמנות לטפס בפוזיציות בשבוע האחרון. באופן ספציפי, היא עלתה שבעה מקומות למקום הארבעה עשר בליגת הניהול הפעיל של elEconomista, הנשלטת על ידי מנהלי הערכים העיקריים, כמו Horos, Cobas, Magallanes, Azvalor, Bestinver, Mutuactivos או Santalucía.

איטוריאגה הוא אחד מאותם מנהלים שתמיד היו נאמנים יותר להרשעותיו. וזה אומר שהתיק לא משתנה בהתאם למגמת השוק, וגרם להפסדים של כמעט 28% בשנה שעברה בקרן שלו. השנה, שבה משקיעים מסובבים את העדפותיהם לכיוון חברות מחזוריות יותר, היא מרוויחה, עם רווחיות של 13.41%, וחוזרת לראש טבלת הליגה.

במכתבו החודשי האחרון, הסביר ראש דלתא אוקאונגו כי הוא הסיר את פרוסגור קאש מכיוון ש”בזמן הנוכחי, סיפור ההון העצמי של חברת הובלת הכסף נותר תלוי במברשת, בעוד השווקים העיקריים שלה אינם מקבלים גרירה. ”

וזה נכנס לאמדאוס, ש”עשה שיעורי בית וקיצץ בעלויות […]. עם נפחי התעבורה הנוכחיים, החברה כבר הפסיקה לשרוף מזומנים. הערכת השווי אטרקטיבית, נסחרת ביותר מ-30% הנחה ברמות Precovid “.

חברות ‘נשכחות’
באופן זה, לקרן, הנחשבת גם לפוזיציות שלה עם Meliá ו-IAG, “יש חשיפה ישירה לפתיחה המחודשת של המשק באמצעות חברות באיכות גבוהה בהערכות שווי אטרקטיביות מאוד וללא סיכון איזון כל עוד הוא גרוע יותר, היא בבירור מאחור. “, לדברי המנהל.

“העובדה שבשלב זה במפלגה הם ממשיכים לסחור בהנחות הללו היא סימפטום לכמה מוזנחות החברות הנסחרות בספרד, נסיבות שיותר מאשר בעיה, יש לקרוא אותה כהזדמנות”, הוסיף במכתבו.

והוא נתן לרפסול דוגמה. “החברה מתגוונת לעסקים חדשים, וזה חיובי בטווח הבינוני. צמיחה באנרגיה מתחדשת היא בראש סדר העדיפויות. האפשרות של הנפקה של אנרגיה מתחדשת או מכירת נתח למשקיע יאיץ את הצמיחה. ייצור מזומנים הוא עצום, ולכן יש מקום להכרזה על תוכניות רכישה חוזרת של מניות”, הדגיש.

קרן נוספת שמטפסת בהדרגה בפוזיציות היא Santander Small Caps, המנוהלת על ידי לולה סולנה, שעם 13.25% נשארה בעמדה 16, מאחורי Radar Inversión, מ-EDM, שצוברת 13.28%, ו-Gesconsult Renta Variable, שמציעה תשואה של 13.4%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *