בס"ד י״א בתשרי תשע״ט , יום רביעי , ספטמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6451.18 | €5536.53 | £4908.52 | ¥723019.16 | 19/09/2018 15:26
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב

כדאי לשים קו בין קדמה להתפזרות, ישראל תשלח סטודנטים לנאס"א

עמוד הבית פורומים פורום דסק החדשות כדאי לשים קו בין קדמה להתפזרות, ישראל תשלח סטודנטים לנאס"א

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  סימה לפני 1 שנה.

 • מאת
  תגובות
 • #86054 תגובה

  רבינוביץ

  תפסה את תשומת לבי הידיעה הזו ממש לאחר שסיימתי לקרוא על משבר הנכים ואזלת היד של המדינה בטיפול בנושא, ולכן אני טוען, כי כאן עוד לא הגיעה המדינה לטפל בקצה בקרחון של הנושאים החברתיים ואחרים ועתה שולחת סטודנטים לחלל… אבסורד ובגלל ההתפזרות של מדינה כה קטנה כמדינת ישראל לא מצליחים לסיים שוב דבר כמו שצריך.

  סטודנטים ישראלים יוכלו מעתה להצטרף לתוכנית התמחות בנאס"א שמציעה סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע, לקחת חלק בפיתוח מוצרים ומחקרים מדעיים בחלל, לצבור ניסיון בחזית המחקר בתחום החלל ולתרום מהידע שלהם. פיתוח רובוט שינווט ויערוך ניסויים בחלל, ייצור חיישנים לניטור בריאות האסטרונאוטים והבנת תפקיד המים בהיסטוריה של מאדים – אלו רק חלק ממשימות המחקר שמצפות לחוקרים ישראלים צעירים במוסדות המחקר והפיתוח של נאס"א.

  לדברי שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס: "שיתוף הפעולה עם נאס"א מאפשר למיטב החוקרים והחוקרות הצעירים שלנו להיחשף לחזית המחקר בתחום החלל, לצבור ניסיון ולתרום מהידע שלהם לקידום התחום. כשיחזרו, הניסיון שיצברו בנאס"א ישמש אותם בקידום המחקר והפיתוח בתחום החלל בישראל".

  התוכנית לשליחת חוקרים ישראלים לנאס"א היא חלק מהסכם רחב שחתמה נאס"א לפני כשנה עם סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע. תוכנית ההתמחות מיועדת לסטודנטים בעלי תואר ראשון או שני בתחומי המדעים המדויקים בעלי זיקה לתחום החלל, המעוניינים להצטרף כחוקרים אורחים במרכז המחקר איימס של נאס"א בארה"ב.

 • #86505 תגובה

  סימה

  צודק הם בחלל ובינתיים שביתות פה וחוסמים כבישים חסר כל פרופורציה

מענה ל־כדאי לשים קו בין קדמה להתפזרות, ישראל תשלח סטודנטים לנאס"א
פרטים: