בס"ד י״ח באדר ב׳ תשע״ט , יום ראשון , מרץ 24 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / כששר בכיר מצהיר כי המדינה אינה נורמלית, מה יגידו ״הבוחרים״
גלעד ארדן (צליום מסך -ערוץ הכנסת)

כששר בכיר מצהיר כי המדינה אינה נורמלית, מה יגידו ״הבוחרים״

גלעד ארדן- "מודה ועוזב ירוחם" (קרדיט תמונה: (צילום מסך -ערוץ הכנסת)

נותרו פחות ממאה ימים לתקופה בה מבקשים לפחות 120 איש ("החוק הבלגי" יביא עוד מספר אוכלי חינם) כי אזרחי ישראל "יסדרו" להם את מקום העבודה המועדף במדינת ישראל, עם המשכורות וההטבות שאין שני להן, או במילים אחרות, העסק הכי טוב במדינה.

אכן, רבבות במדינה, מבלי לחשוב, יתייגעו ואף יזיעו ובעיקר יבזבזו את זמנם מי לריק ומי לחינם, בתמיכה חסרת דעת אחר מי שלדעתם ראוי יותר מאחרים להיכנס למשכן הכנסת המדושן עונג, אשר בו כל חבר וחבר זוכה להטבות בסך של כמיליוני שקלים בשנה.

ומי ישלם?

אף אחד לא טורח לעצור ולו לרגע קט ולחשוב, הרי 'אני מי שמשלמ/ת את החשבון.' בין אם זה בדרך לשבעה שקלים לליטר דלק, מחיר מופקע לכל הדעות אף לרמה של גזל מהציבור ממש, ובין אם זה חשבונות חודשיים שלא ברור מי תמחר אותם, כשאליהם מתווסף מע"מ אבסורדי כחוק.

כל הגזרות הכלכליות הללו הן כביכול במסגרת היות המדינה 'מוקפת אויבים', המנטרה שמנחמת את האזרחים, בעוד רובם ככולם נמצאים מתחת לקו העוני ו/או מתקשים לסיים את החודש ולעמוד בהתחייבויותיהם הכספיות על פי דו"ח הביטוח הלאומי הבוקר (שני). מצב זה היה נמנע אילו כל הציבור היה מרוויח לפחות ולו רק כרבע ממה שחבר כנסת מתחיל מקבל, יחד עם שלל ההטבות.

מזלם של הנבחרים הוא חיסרון של הציבור - זיכרון

הציבור בעל יתרון ייחודי וכנראה מתנה משמיים – זיכרון קצר מדי! אמנם לא כולם, אך רבבות ירוצו אחוזי אמוק אחר מי שלא יתנו להם ולו דבר אם ייבחרו, וכעת רק עסוקים בלפזר הבטחות כדי להושיב אחוריהם על כורסת העור המפנקת במשכן, יחד עם רכב צמוד שיקבלו על חשבון התומכים 'הפראיירים', בעוד אלו יוציאו את גרונם ואת כספם עבורם.

הבוקר לפחות מודה שר בכיר, גלעד ארדן כי המדינה אינה נורמלית. בראיון לרשת ב' אמר ארדן כי לו היתה המדינה נורמלית, לא היה מקום אלא "מאחורי סורג ובריח", כדבריו, לפחות לחבר כנסת אחד מכהן.

אז לפני שאתם כמעט בולעים את חבריכם בוויכוח פוליטי על מי מבין המועמדים ראוי יותר לזכור כי כספכם יקר ועליו אתם עמלים קשה מאוד, חלילה וחס להוציא את הונכם עבור מועמד כזה או אחר, זכרו כי לדידו של ארדן, המדינה הזו אינה ממילא אינה נורמלית...

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בפסגת נאט"ו 2018 (קרדיט תמונה: Twitter-Dan Scavino)

עולם שלם המתין- לאחר 48 שעות של דממה צייץ עתה הנשיא טראמפ

סוף סוף צייץ הנשיא בחשבון הטוויטר שלו.