בס"ד י״ז בשבט תשע״ט , יום שלישי , ינואר 22 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בכותרות ועוד / שרה נתניהו: "התנ״ך הוא הספר האהוב עליי"
בנימין נתניהו שרה נתניהו (עמוס בן גרשום לע"מ)

שרה נתניהו: "התנ״ך הוא הספר האהוב עליי"

בתמונה: נתניהו ורעייתו שרה (קרדיט: עמוס בן גרשום, לע"מ)

רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, נכחה היום בכנס היסוד של השדולה ללימוד התנ״ך בכנסת, בראשות ח"כ יהודה גליק.

״אני שמחה להיות אתכם כאן היום ואני מברכת אתכם על הקמת השדולה לעידוד לימוד התנ״ך בישראל" אמרה אשת ראש הממשלה והוסיפה "התנ״ך הוא הספר האהוב עליי ועל משפחתי ואני מחוברת אליו ממקום מאוד עמוק ואישי".

שרה נתניהו פרטה באוזני חברי השדולה כיצד חיי משפחתה שזורים באהבת התנ"ך: "מורי ואבי האהוב, שמואל בן ארצי ז״ל, היה משורר וסופר, אבל קודם כל חוקר תנ"ך ומוותיקי המורים והמחנכים בישראל. מחנך עברי, מורה גדול לתנ"ך, שזכה ללמד דורות של תלמידים".הגברת נתניהו הוסיפה: אני מחוברת לתנ״ך גם כאחות של שלושת אחיי שהיו חתני תנ"ך וגם כאמא של חתן תנ"ך – בני אבנר שהיה חתן תנ"ך בגיל 15".

נתניהו הדגישה לחברי השדולה כי היא רואה חשיבות רבה בהנחלת לימוד התנ"ך לדור הצעיר: "אני חושבת שזו משימה לאומית עבור כל הילדות והילדים שלנו: להכיר וללמוד את התנ"ך. זה ספר הספרים שלנו – ולמעשה, סיפור חיינו. הסיפור של כולנו."

שרה נתניהו סיפרה כיצד גם במשפחתה הגרעינית מקפידים על לימוד תנ"ך: "בכל שבת שבה בני אבנר יוצא הביתה לחמשוש מהצבא או לשבת קצרה, הוא יושב עם אבא שלו, ראש הממשלה, והם לומדים יחד את פרשת השבוע, את ההפטרה, ופרקי-אבות",אמרה נתניהו והוסיפה: "הרבה פעמים גם בננו יאיר משתתף עימם בלימוד, וזה עבורי הדבר היפה ביותר עבורנו כמשפחה".

מעלה וידאו ... נא להמתין...
טודיי מדיה

אודות איתי מ. לאור

איתי מהכתבים הבכירים של מערכת חדשות טודיי וכתב החדשות. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

התמכרות לסמארטפון סלולרי - CC0

אייפון חוגג בר-מצווה בקרוב, עם תחזית להאטה מדאיגה במכירות

מצד שאיפתם ״להפתיע״, ולמרות הדגמים החדשים, כל שיש להם לחדש לצרכנים זה המחיר.