בס"ד י״ג בתשרי תשע״ט , יום שבת , ספטמבר 22 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6698.76 | €5691.68 | £5122.55 | ¥750738.88 | 22/09/2018 04:15
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בכותרות ועוד / שחקן ביתר, איתי שכטר: "אני לא מתרפס ולא מתנצל"
שכטר- צילום מסך, יוטיוב,ערוץ 5

שחקן ביתר, איתי שכטר: "אני לא מתרפס ולא מתנצל"

בתמונה: איתי שכטר עם הכיפה, מניף את ידיו לאות ניצחון (קרדיט: צילום מסך, יוטיוב,ערוץ 5)

איתי שכטר, חלוץ ביתר ירושלים פירסם פוסט בו התייחס לחבישת הכיפה ואמירת 'שמע ישראל', פעולות אותן עשה, לאחר שכבש גול נגד בני סכנין באצטדיון טדי בשבוע שבעבר.

"אני איתי שכטר שחקן כדורגל כבר יותר מעשור ואדם מאמין באמונה שלמה מבטן ולידה, אני נצר למשפחה דתית אדוקה, שני הסבים שלי היו אנשים דתיים שהשפיעו רבות על החינוך והעיצוב שלי כאדם, אני לא מתרפס ולא מתנצל, אך את הכיפה ששמתי בשנת 2010 והפעם השנייה ביום רביעי האחרון עשיתי כי זה מה שחשבתי שנכון לעשות באותה סיטואציה".

שחקן הכדורגל דחה את הביקורת לפיה המעשה מהווה התגרות נגד הקבוצה היריבה בני סכנין – הערבית: "עשיתי לא כדי להתריס אלא כי הרגשתי שאני רוצה להודות לה'. לא מתבייש ביהדותי לא מתכחש למקום ממנו באתי, ולא מפחד לעשות את מה שאני מרגיש כי זה אני, ‘עם שאינו זוכר את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל’”.

כזכור, החלוץ הביתרי, הבקיע את הגול במשחק שמינית הגמר בגביע המדינה בכדורגל והכריע את המשחק. זהו ניצחון ראשון לקבוצה הירושלמית על בני סכנין אחרי שבע שנים. מול אלפי אוהדים באצטדיון טדי ומאות אלפי הצופים בטלוויזיה, ניגש השחקן לעבר היציע וביקש מאחד האוהדים כיפה, שכטר חבש אותה, הניח את ידו הימנית על עיניו וקרא את הפסוק "שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד."

טודיי מדיה

כאמור זו לא הפעם היחידה בה איתי שכטר חובש כיפה ואומר שמע ישראל. ב – 2010 כששיחק במדי הפועל תל אביב נגד זלצבורג, לאחר שהבקיע גול חבש איתי כיפה אדומה הנושאת את סמל הקבוצה ונשא את התפילה.

טודיי מדיה

אודות איתי מ. לאור

איתי מהכתבים הבכירים של מערכת חדשות טודיי וכתב החדשות. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

ועדת הסנאט למינוי ברט קוואנו לשופט בית המשפט העליון - צילום מסך

עשרות ליברלים נעצרו כשפלשו במחאה למשרדי מחוקקים רפובליקנים

קוואנו הכחיש בכל תוקף את הטענה שעלולה לאלץ את המתלוננת נגדו לעבור חקירה צולבת בוועדת הסנאט