בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6358.42 | €5571.07 | £4986.21 | ¥705866.4 | 18/08/2018 20:29
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / אם הרוב היה תקין במדינה לא היינו אומרים מילה, אבל שש-בש?
אורן חזן גביע טורניר השש בש בכנסת - דוברות

אם הרוב היה תקין במדינה לא היינו אומרים מילה, אבל שש-בש?

ח"כ אורן חזן: הגביע הוא שלנו (קרדיט תמונה: דוברות)

מאמר דעה

זה בסדר כשיש קפיטריה בכנסת, הרי הם 'עובדים' קשה יום ולילה, רובם ככל הנראה גם 'רואים שאינם נראים,' כך לפחות מצילומי המליאה הריקה באופן תדיר במהלך רוב הדיונים, חשובים יותר וחשובים פחות.

זה בסדר לדידם כשהם מקבלים הון עתק כמשכורת כאשר כל העלאה במשכורת כמותה כגובה משכורת חודשית של יותר ממיליון עובדים במדינה, והטבות נוספות בשווי עתק לא פחות, מה עוד שבמידה והשכילו להחזיק מעמד פוליטית, אזי תקבע להם גם קצבה, לשכה ועוזרים לכל חייהם.

אך לערוך טורניר משחקי קובייה במעון המחוקקים?! הגם שהדבר אינו מנוגד לחוק, צורם לאוזניים הוא ודאי. ולו רק כי מדובר בבזבוז זמן וכספי הציבור, זאת אם ניקח בחשבון כי המשכורת הולכת ולו כשעה על השתעשעות ב… שש בש, לא פחות ולא יותר.

"ההצלחה המסחררת…"

יתרה מכך, אין מדובר כלל באירוע זניח או חד פעמי, בתום התחרות מסר ח"כ רוברט אילטוב כי בעקבות "ההצלחה המסחררת של טורניר השש-בש בכנסת, סיעת ישראל ביתנו החלה בהכנות לקראת קיומו של טורניר שחמט בכנסת". לא זו אף זו, שיבח אילטוב גם את ההיענות הגבוהה, נו, לטורנירים לפחות שלא כמו לדיונים במליאה, ישנה היענות גבוהה.

המנצח בטורניר השש בש אם טרם שמעתם, הוא חבר הכנסת אורן חזן אשר הניף את הגביע נוכח המצלמות, משל היה קפטן מכבי תל אביב בניצחונה הראשון בגביע אירופה לאלופות. למרבה הצער שמחתו של אורן לא היתה ארוכה, כיוון שמיד לאחר ששבו החברים מן הטורניר למשרדיהם בכנסת, אחד הדברים הראשונים שעשו בוועדת האתיקה, היה לדרוש את גירושו של חזן לחודשים רבים מהמליאה.

ואם נחזור לכותרת בה התחלנו, אז רק כדרך אגב מחיר הדלק יעלה ב-11 אגורות, העיקר שהכול טוב ובהצלחה (המסחררת) בטורניר השחמט.

צבועים נמאסתם.

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״