בס"ד י׳ בתשרי תשע״ט , יום רביעי , ספטמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6355.02 | €5445.53 | £4831.54 | ¥712605.53 | 19/09/2018 00:03
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / חדשות / עדכונים מהעולם / אינדונזיה נפתחה לתייר הישראלי: המחיר ללילה החל מ-3 שקלים
באלי אינזונזיה - Thomas Depenbusch

אינדונזיה נפתחה לתייר הישראלי: המחיר ללילה החל מ-3 שקלים

באלי, אינזונזיה (קרדיט תמונה: Thomas Depenbusch)

נתחיל עם חובת גילוי נאות- אז זהו שלא, לא מדובר בהילטון וגם לא בלונדון או פריז, אך לפי בדיקה באתר השוואת מחירי המלונות, מסתבר כי עלות התיירות באינדונזיה לאחר שהוסרו ההגבלות על כניסת ישראלים למדינה, מגיעה לרמות שישראלים לא מכירים- כמו 3 שקלים ללילה בגסטהאוס בסורביה, העיר השניה בגודלה באינדונזיה.

בצד הנגדי של סקלת המחירים כשבודקים מהיקר ומטה, ניתן למצוא מלונות יוקרה בעלות של 1,080 עד 2,430 שקל ללילה, כלומר פי 800 ויותר מהמחיר הזול.

מדובר ברף מלונות המתאפיין במחיר של חמש ספרות במדינות אחרות, הכוללים בריכה פרטית, ספא בטבע הפתוח והשלו, נופים חלומיים של שקיעות באופק האוקיינוס.

מחירי מלונות באתר באינדונזיה - צילום מסך

במלונות היקרים המחיר הממוצע ללילה 240 שקלים

 

לדברי איל סגל מאתר הוטלס קומביינד, מחירי מרבית הגסטהאוסים מפתיעים ואינם חוצים את רף ה-20 שקל ללילה. הם זוכים לביקורות טובות ביחס למחיר, על רמת הניקיון, מיקומם המרכזי בבירות התיירות האינדונזיות, והמפרט שהם מציעים. אך הסיפור האמיתי הוא מחירי מלונות היוקרה המוזל, המציעים רמה גבוה ביותר לחופשה מפנקת ולא יקרה.

אינדונזיה משתרעת על פני איים רבים ומציעה מגוון רחב של אתרי תיירות. יעדי התיירות המובילים הם עיר הבירה ג'קרטה, האי באלי בעיקר באזור קוטה, יוגיאקרטה, סורביה העיר השניה בגודלה, באנדונג שהיא בירת מחוז ג'אווה המערבית.

שם עלות המלונות הפופולאריים ברמות ארוח של 3 עד 4 כוכבים נעה בין 116 ל- 367 שקלים ללילה. מדובר במלונות עם בריכות המשקיפות לאופק האוקיינוס, המשולבים בטבע הפתוח או במרכזי הערים ומעוצבים להפליא.

אודות ליהי רם

ליהי, משמשת כעוזרת לכתבי האתר ולעתים ככתבת משנה בנושאים מסוימים. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

עבר לקיבוץ נדבות? האמיר של קטאר נתן לארדואן את מטוסו במתנה

פרשנים העריכו כי המתנה המהודרת לא נמסרה לארדואן רק משום שקטאר מבינה למצבה הכלכלי העגום של טורקיה