בס"ד י״ח באדר ב׳ תשע״ט , יום ראשון , מרץ 24 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / מגזין נשים טודיי / ערוץ נשים וכתבות / לראשונה בעולם:בגדי עבודה לשטח – לנשים חרדיות
בגדי חרדיות - דוברות חברת החשמל

לראשונה בעולם:בגדי עבודה לשטח – לנשים חרדיות

הבגדים אופיינו על-ידי מהנדסת וחשמלאית, תחת הנחיות אנשי הבטיחות, מבד הג'ינס, עם אופציה של חצאית מאותו הבד עבור הנשים החרדיות.

לראשונה במקצועות השטח, עוצבו בגדי עבודה מותאמים גם לחשמלאיות חרדיות שעובדות בחברת החשמל . הבגדים כוללים חצאית ארוכה מבד ג'ינס, המאפשרת לעובדות נוחות מרבית ובטיחות מקסימלית. את החצאית לובשות העובדות החרדיות  מעל לבגדי העבודה שהותאמו לכלל הנשים העובדות בחברת החשמל. בכך חברת החשמל השלימה מהלך נרחב להתאמת בגדי העבודה לצרכים אותן הגדירו הנשים עם שילובן בחברה.

אורנה גולן, הממונה על מעמד האישה בחברת החשמל: "חברת החשמל חיפשה פתרון לבגדי העבודה לנשים מול חברות המספקות בגדי עבודה לעובדי שטח, אבל בעיצוב נשי - גזרות המותאמות לגוף הנשי. אך לא נמצא פתרון במשק הישראלי וגם לא נמצא ספק בינלאומי שמייצר בגדי עבודה לעובדות שטח. על כן, יצאנו במהלך של אפיון והתאמה של סט בגדים בכפוף לצרכי העבודה.

בשיתוף עם עובדות השטח של חברת החשמל גובש אפיון כללי של הבגד המומלץ לנשים, המותאם לדרישות הפועלות, תחת הנחיות אנשי הבטיחות, מבד הג'ינס בדומה לבגדי העבודה של הפועלים. כולל אופציה של חצאית מאותו הבד עבור הנשים החרדיות"
מדובר במהלך ראשוני בתחום של עיצוב בגדים ייעודיים לנשים שעובדות במקצועות השטח.

צילום: דוברות חברת החשמל

.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

שמלה של המותג LYA FASHION מבית לינור אברג'יל, 199 שח, להשיג ביריד FASHION199, 3-4 ביולי, זבולון המר 4 גבעת שמואל, צלם יניב אדרי.

FASHION199: יריד אופנה ישראלית בגרסה קייצית

בין התאריכים 3-4 ביולי את יריד FASHION199  בגרסה קייצית, המביאה כבר עכשיו אלפי פריטי אופנה