בס"ד י״ט באדר ב׳ תשע״ט , יום שני , מרץ 25 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / חברות בכנסת זה הביזנס הטוב במדינה. נקודה.
ביזנס עסקים CC0

חברות בכנסת זה הביזנס הטוב במדינה. נקודה.

ביזנס (קרדיט תמונה: CC0)

מאמר דעה

פעמוני הבחירות נשמעים מכל עבר, ומשלא עברו אף 24 שעות מההודעה על התפרקות הכנסת, כבר היה ברור כי הגימיקים הפעם יעלו על כל דימיון.

תוך שעות הוגשה תביעה נגד בן כספית על ידי ביבי, גאולה אבן מבלי לומר מילה שיווקה את בעלה גדעון סער באמצעות ההתפטרות המתוקשרת בשידור חי, וזה רק התחיל...

בתוך כיומיים מההודעה על בחירות, קמה מפלגת הרמטכ"לים עם החיבור המוזר של יעלון וגנץ. יעלון הרי לא יעבור את אחוז החסימה ולגנץ דווקא פירגנו בתקשורת, לכן הדברים ברורים.

הימין מנכס לעצמו את התרגיל להוצאת זחאלקה וזועבי מהכנסת, כשיש מי שקוראים לזה "ניקוי". ארדן המבולבל, שלא מסוגל לשים באופן חד וחלק מפכ"ל למשטרה, דורש כי לגל הירש ישריינו מקום בליכוד. כל זאת כשעוד נותרו מעל 100 ימים לבחירות. המשך יבוא.

למה הם מבוהלים?

עשרות חברי כנסת יאבדו את מקומם בבית שזה המקום להזכיר כי מאז הקמת המדינה אף לא ראש ממשלה יחיד סגולה הוציא לפועל את ארבע שנות הקדנציה שלו במלואן, ואך ורק שמא בדוחק ובנסיבות של רוטציה כזו ואחרת, הצליחה כנסת אחת בודדה להגיע לבחירות במועדן.

אך כל אלו לא ישפיעו על המתלהמים ששוב כל אחד ואחת יוציאו את גרונם, מרצם, ואף את כספם עבור עוד אחד שיצליח בקסמיו לשבות את לבם באשליה כי מרגע שיתיישב על מושב העור, בכנסת נוספת (שוודאי גם המליאה הבאה לא תשלים את מלוא תקופתה המתוכננת), יזכור אותם ויעריך את דבקותם במטרה...

בנימין נתניהו בוגי משה יעלון בני גנץ צוק איתן - קובי גדעון לע"מ

ביבי, בוגי וגנץ, סי יו בכנסת? (קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ)

אך מה היא המטרה?

אם נסכם 70 שנות מדינה מהפן הפוליטי, על פני העוול ליוצאי עדות המזרח, האפליה של הפנקסים האדומים, חטיפתם והעלמתם של ילדי תימן, מיסוי כבד, חוקים שונים ומשונים, רדיפה אחר חיילים כגון אזריה, אחר מגזרים כגון חרדים ואתיופים, מאות שביתות, השבתות ומחאות של מורים, עובדים סוציאליים, נכים, נהגים, ומיליוני אזרחים מתוסכלים, חשבון הנפש עוד ארוך.

נראה שהכנסת עסוקה יותר בלהצר את דרכו של האזרח, מי כלכלית ומי בדרך אחרת, מאשר להיטיב עם העם, וכן כלכלנים כבר מזהירים מפני קריסה כואבת.

אז אל תתבלבלו, עשו לעצמכם טובה – מנעו מלנקוף אצבע לטובת איזשהו פוליטיקאי מצוחצח, וחלילה מכך, אף להוציא עבורו אגורה שחוקה.

לאלו הרצים לכנסת, מעבר לכבוד המדומה, תפאורת המאבטחים ושלל מנעמי המערכת, (גם כשנמצאים בצד האופוזיציה), דבר אחד בראש - כסף.

הביזנס הכי טוב במדינה

כן, הכנסת היא הביזנס הכי טוב במדינה. לעולם לא תתאחר המשכורת, ותוספת בשכר היא כמעט בגובה של משכורת חודשית של רוב המועסקים במדינה.

לא בכדי "רועדים" עתה עשרות מחברי הבית שמקומם או ליתר דיוק משכורתם אינה מובטחת בסיבוב הבא.

אך שוב, אל תלכו שבי בקסמיהם. לכם הם לא יעזרו. כל שכרגע מעניין אותם זה הביזנס ובמסגרתו כיצד לצבור שנים נוספות במשכן "אוכלי החינם" על חשבונכם.

תתעוררו יהודים תמימים, כבר מזמן נאמרו מילים אלו, אך נראה ששוב יפלו שלל רבבות בישראל אחר גחמתם של מי שכביכול רצים מתוך "אחריות". נו בוודאי, לעסק הכי טוב במדינה!

נצלו את יום הבחירות לחופש מהנה בארץ היפה שלנו, ואם הערבים ירוצו לקלפיות בהמוניהם באוטובוסים שיבושם להם. טיפש מי שהביא למצב בו מחבלים נמצאים במוסדות "המדינה היהודית".

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בפסגת נאט"ו 2018 (קרדיט תמונה: Twitter-Dan Scavino)

עולם שלם המתין- לאחר 48 שעות של דממה צייץ עתה הנשיא טראמפ

סוף סוף צייץ הנשיא בחשבון הטוויטר שלו.