בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6618 | €5633.64 | £5045.28 | ¥745978.68 | 24/09/2018 18:04
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / נשק יום הדין של אבי גבאי: גיוס חירום של גמלאי מערכת הביטחון
אבי גבאי (קובי גדעון לע''מ)

נשק יום הדין של אבי גבאי: גיוס חירום של גמלאי מערכת הביטחון

יושב ראש מפלגת העבודה, אבי גבאי (קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ)

מאמר דעה

עם כל הכבוד לכל מי שחירף נפשו למען עם ישראל בארץ ישראל, הדור הזה אחר. מתי ישכילו קשישי מערכת הביטחון הנאחזים בקרנות המזבח להפנים זאת?

כולנו מלאי הערכה לקציני צה"ל, פחות להתרברבותם כאילו כוחם ועוצם ידם לדוגמה הוביל את המערכה במבצע אנטבה, מבצע שילדים כיום כלל אינם מודעים לו או לפרטיו. אך את הקרדיט הפתוח ללא הגבלה של תושבי מדינת ישראל לראשי מערכת הביטחון ובוודאי של המשטרה הם כבר בזבזו מזמן ועד תום.

מה לעשות, אנחנו דור אחר, ויוצאי משטרת ישראל שאמון הציבור בה כבר ירד מזמן מתחת לאפס, גמלאי בגיל שיבה שפעם היה קצין משטרה, ניצב בדימוס, סורי, זה ממש לא עושה לנו את זה.

למה יו"ר מפלגת העבודה מר אבי גבאי, באמת חושב כי תמונה מתוקשרת ומצולמת מכל זווית אפשרית עם שלל גמלאי צה"ל, משטרה וכדומה, כבר יגרום לכולם להאמין כי זה מה שיציל את תושבי המדינה הנאנקים תחת העול הכבד שהיא מטילה עליהם?

היו"ר גבאי התלהב מהצטרפותם לכאורה של המפקדים לשעבר לשורותיו והתלהם תוך שהצהיר כי מתקיימת כרגע מציאות ביטחונית כזו, שראש ממשלה לא יכול להרשות לעצמו להזניח את העיסוק בכך. וכי בשנה שעברה או לפני עשר, עשרים, שלושים ושבעים שנה היתה במדינת ישראל מציאות ביטחונית אחרת? דבריו של גבאי נשמעים למצער כגיבוב של מנטרות ללא כל תוכן מעשי.

חבר'ה, המפקדים שהתפקדו מאחורי גבאי, שספק רב אם ישרוד פוליטית עד לבחירות, לדוג זה כבר פאסה? שירתתם נאמנה בזמנכם, מצדיעים לכם, תהינו מהחיים.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות

3 תגובות

  1. גבאי מחזק את הבייס הבטחוני שלו. אלה הם האנשים המנוסים בטח יותר מהאפסנאי. ישכח גבאי. עם ישראל מחכה לך

  2. חח אך עדיף על להתקשר ביום הבחירות ולאיים כי מיליון ערבים כבר על האוטובוסים לקלפיות