בס"ד ט״ו באדר א׳ תשע״ט , יום שלישי , פברואר 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / חדשות כללי / מורה לפסנתר? כל מה שצריך כדי ללמוד זה טאבלט על מעמד לתווים
אפליקציה ללימוד פסנתר - עומרי שפירא

מורה לפסנתר? כל מה שצריך כדי ללמוד זה טאבלט על מעמד לתווים

אפליקציה ללימוד פסנתר (קרדיט תמונה: עומרי שפירא)

הסטארטאפ המוסיקלי JoyTunes השלים גיוס של 10 מיליון דולר.

לחברה שתי אפליקציות מרכזיות:

  • Simply Piano, אפליקציית הדגל של החברה, האפליקציה המובילה בעולם ללימוד נגינה בפסנתר עם מעל 10 מיליון הורדות ברחבי העולם, אשר נבחרה כ- Best App על ידי גוגל ואפל.
  • Piano Maestro , אפליקציה המיועדת למורים לנגינה בפסנתר, המשמשת כ-10% מהמורים לנגינה בפסנתר בארה"ב על בסיס שבועי. הטכנולוגיה הייחודית של JoyTunes מתבססת על מנוע MusicSense המזהה את הנגינה של המשתמש בזמן אמת ומתאים את תגובת היישום לקצב ההתקדמות באופן אישי.

לדברי יובל קמינקא, מנכ"ל וממייסדי JoyTunes: "אנו סטארט אפ מוסיקלי שנוגע בחיים של אנשים ועושה טוב בעולם באמצעות מוסיקה.

הגיוס הנוכחי יאפשר לנו לעבוד במכפלות ויחד עם זאת חשוב לנו לשמור על הצביון שהוביל אותנו להצלחה יוצאת הדופן.

למרות היכולת הכלכלית שלנו לגייס עשרות רבות של עובדים אנו מבינים שאחד ממרכיבי המפתח להצלחה שלנו הוא הצוות המיוחד והמדויק שלנו ולכן מגייסים רק את הטובים ביותר שיצטרפו אלינו למסע."

בין המשקיעים שהשתתפו בגיוס ניתן למצוא את קרן הצמיחה Insight Venture Partnersמהגדולות בארה״ב, שהשקיעה בחברות כמו udemy, וויקס וטוויטר. קרן Aleph שלקחה חלק גם בגיוסים הקודמים של החברה וקרן Genesis Partners. להשקעה הצטרף גם מנכ״ל Yelpשבעצמו  משתמש נלהב של מוצרי החברה. עד היום סך הכל גייסה החברה 17 מיליון דולר.

JoyTunes נוסדה על ידי רועי איציקובסקי והאחים יובל ויגאל קמינקא, החברה מונה כיום 26 עובדים ביניהם מפתחים, מעצבים מוסיקאים ואנשי חינוך. החברה ממוקמת בתל אביב ולאחרונה שכרה משרדים נוספים בעיר.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

שי ניצן - צילום מסך- כאן

חשד לפלילים של ניצן מתפתח למה שיכול להוציא את ביבי מהבוץ

הפעם ניצן עלול להיתקל בקושי רב, ואם הדבר יתפתח כפי שכך צפוי, ימיו בתפקיד פרקליט המדינה ספורים.