בס"ד י׳ בניסן תשע״ט , יום ראשון , אפריל 14 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / כותרות / זריקת עידוד לחברה ישראלית של 'אינטרנט של הדברים'
יונתן סרוסי (יח''צ)

זריקת עידוד לחברה ישראלית של 'אינטרנט של הדברים'

בתמונה: מנכ"ל Jumper.io,, יונתן סרוסי (קרדיט: יח''צ)

הסטארט-אפ הישראלי Jumper Labs, המפתח מערכת בדיקות וירטואלית למוצרי "אינטרנט של הדברים" (IoT), השלים סבב גיוס ראשון. מאחורי סבב הגיוס עומדת קרן Forge של חברת התוכנה האמריקנית Autodesk, כחלק ממהלכי הסיוע שהיא מגישה לחברות, לקידום ועידוד יצירת מוצרים חכמים ומקושרים.

Jumper מתכננת לעשות שימוש בפלטפורמת ה-Forge של Autodesk, כולל בשירותי הענן שלה, כך שמפתחים יוכלו ליצור בקלות ומהר נתונים, אפליקציות ושירותים שיניעו את עתיד יצירת הדברים.

Jumper בונה סביבת בדיקות תוכנה וירטואלית למוצרי IoT . חברות מחקרי השוק, גרטנר ומקינזי חוזות שב- 2020 יהיו בעולם עשרות מיליארדים של מכשירים מחוברים. כל מכשיר מחובר מופעל על ידי תוכנה.

Jumper מייצרת סביבה שמאפשרת לבדוק תקינות ותפקוד בתוכנות אלו בקלות ובמהירות. הסביבה הווירטואלית מאפשרת לבדוק עשרות ומאות אלפי מכשירים במקביל ללא צורך בבניית מעבדת חומרה.

״דמיינו קוצב לב שמשדר מידע לרופא המטפל ומזמין אוטומטית אמבולנס במקרה של בעיה. האם באג תוכנה בקוצב כזה הוא דבר שאפשר להרשות אותו? כמובן שלא. בעולם שבו מיליארדים של מכשירים מחוברים ומדברים זה עם זה, רק מערכת בדיקות וירטואלית תאפשר איכות מיטבית ללקוח הקצה,״ אומר יונתן סרוסי, מנכ״ל Jumper .

לחברה יש 6 עובדים והשוק המרכזי בו היא פועלת כיום הוא שוק הפתרונות התעשיתיים המחוברים. ״במפעלים, בתי חולים, ערים חכמות ותשתיות מחוברות, נפרשים בימים אלה עשרות ומאות אלפי מכשירים עם חיישנים. קשה לבדוק מערכות כאלה גדולות ובדיוק מסיבה זו אנחנו שם״, אומר סרוסי.

החברה הוקמה ביוני 2016 על ידי סרוסי יחד עם דן שמש, מהנדס באינטל לשעבר, המשמש כיום כסמנכ״ל הטכנולוגיה בחברה והיזם הסדרתי יניב ניסנבויים המשמש כיום כסמנכ״ל המוצר בחברה.

אודות תהילה מור

תהילה משמשת ככתבת ותחקירנית בצוות העורכים בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

תרגיל פיקוד העורף חומרים מסוכנים (דוברות המשטרה)

כמה זמן יש להיכנס למרחב מוגן? מפת אזורי זמני התרעה ארצית

בדיוק כמה זמן יש לכם כדי להיכנס למרחב מוגן (ממ״ד ממ״ק)