בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / טכנולוגיה ומדע / חדשות טכנולוגיה ומדע / COMRAX & CallMarker חברו לסייע לחברות למכור טוב יותר ובאפקטיביות
COMRAX & CallMarker - יחצ

COMRAX & CallMarker חברו לסייע לחברות למכור טוב יותר ובאפקטיביות

COMRAX & CallMarker (קרדיט תמונה: יח״צ)

קומרקס, מהחברות המובילות בישראל בתחום אפיון, תכנון ופיתוח טכנולוגיות מבוססות Web, המספקת פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים מקיפים בסביבת ה- Web וה- Mobile יוצאת בשיתוף פעולה עם חברת CallMarker.

CallMarker הינו סטארט-אפ ישראלי חדש המסייע לחברות למכור את המוצרים או השירותים שלהן ישירות למי שצריך אותן, באמת, באמצעות מערכת מבוססת בינה מלאכותית.

במסגרת שיתוף הפעולה, קומרקס, שעל לקוחותיה נמנים מרצדס, דואר ישראל, אופטיקנה וארקיע, תאפשר ללקוחותיה לעבוד עם מערכת CallMarker וליהנות מיכולותיה בתחום המכירות.

המערכת שפיתחה CallMarker היא מערכת טלמרקטינג 360 המבוססת ענן. המערכת מקבלת פניות ודואגת להתקשר אליהן בשם ובקול של אנשי המכירות. רק לאחר שהלקוח הפוטנציאלי אישר כי הוא יכול לשוחח עם איש המכירות, היא מחברת אותו אל השיחה.

כלומר, אם הלקוח הפוטנציאלי ביקש מהסוכן לחזור אליו בעוד שבוע, איש המכירות לא צריך לשים לעצמו תזכורת, המערכת תחייג אליו בעוד שבוע בשעה שנקבעה באופן אוטומטי.

עקב כך חוסכת החברה את אותם הלקוחות שלא טופלו, נשכחו או הלכו לאיבוד. בכך מגדילה, למעשה, המערכת את ההיתכנות לסגירת העסקה ומקצרת את זמן השימוש בטלפון לאנשי המכירות שייעודו לשיחות ענייניות בלבד.

בנוסף, המערכת מאפשרת תהליך למידה לסוכנים על ידי הצגת נתונים על דברים שעבדו בתהליך המכירה ומה לא.

דורי שבת, מנכ"ל CallMarker: אנו שמחים לשתף פעולה עם אחת החברות המובילות והיצירתיות ביותר בישראל בתחומה. שיתופי פעולה חיוביים מסוג זה תורמים לשני הצדדים אנו בטוחים שבזכות שיתוף הפעולה, לקוחות קומרקס יעמדו כעת בחזית השירות ללקוחותיהם.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

צלחת רדיו טלסקופי בסין - טוויטר\XHNews@

רדיו-טלסקופ הגדול בעולם: יפתח בקרוב לאסטרונומים בסין

יפתח רשמית לאסטרונומים בסין ב-2019