בס"ד י״ב באדר ב׳ תשע״ט , יום שלישי , מרץ 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / מגזין נשים טודיי / ערוץ נשים וכתבות / FASHION199: יריד אופנה ישראלית בגרסה קייצית
שמלה של המותג LYA FASHION מבית לינור אברג'יל, 199 שח, להשיג ביריד FASHION199, 3-4 ביולי, זבולון המר 4 גבעת שמואל, צלם יניב אדרי.

FASHION199: יריד אופנה ישראלית בגרסה קייצית

שמלה של המותג LYA FASHION מבית לינור אברג'יל (קרדיט תמונה: יניב אדרי)

ירידי האופנה של Sheek.Me בניצוחה של הסטייליסטית ויזמית האופנה לימור כץ, מחזיר בין התאריכים 3-4 ביולי את יריד FASHION199  בגרסה קייצית, המביאה כבר עכשיו אלפי פריטי אופנה ואקססוריז מבית מעצבים ישראלים אהובים במחירי סוף סוף עונה ומתחת למחיר של 199 שקלים לפריט!!

אף על פי שבתחילתו של חודש יולי במרבית חנויות ורשתות האופנה מתחילות ירידות מחירים והנחות, בדרך כלל מדובר על הרשתות ההמוניות הגדולות והבינלאומיות.

סרט ראש מבית הילולים, 199 שח במקום 230 שח ליריד FASHION199, 3-4 ביולי זבולון המר 4 גבעת שמואל, צלם סמדר כפרי

סרט ראש מבית הילולים (קרדיט תמונה: סמדר כפרי)

ייחודו של יריד FASHION199 החוגג בדיוק שנה להיווסדו, הוא בריכוז מעצבים ישראלים שבמשך יומיים בלבד יורידו את מחירי פריטיהם, בתחומי הביגוד והאקססוריז בעשרות רבות של אחוזים ממחירם המקורי, כשמחיר השיא לפריט לא יעבור בהתחייבות את סכום ה- 199 שקלים.

בין אלפי פריטי האופנה שיהיו ביריד יהיה ניתן למצוא מגוון רחב של פריטים טרנדים וקיציים שישמשו את הרוכשות לעונת האירועים שבעיצומה ולחגים הקרבים. בין היתר, שמלות ערב לאירועים, שמלות יומיומיות חולצות, אוברולים, גלביות, חצאיות, תיקים, תכשיטים, סרטים וכיסויי ראש ואפילו לראשונה בגדי ספורט! טווח ההנחות יעמוד בין 20%-70% מהמחיר המקורי!

שמלת מליסה, 189 שח, מותג HADAS עיצוב אופנה, להשיג ביריד FASHION199- 3-4 ביולי, זבולון המר 4, גבעת שמואל, עמיר צוק

שמלת מליסה (קרדיט תמונה: עמיר צוק)

כניסה וחניה חינם

בין מעצבי האופנה הבולטים: לינור אברג'יל- LYA FASHION, שדה בר, סייל'ה, HADAS עיצוב אופנה,  הילולים מטפחות עם שיק, שחרית, צ'פצ'ולה, FEYGE, אתכסיא- מטפחות יפות, אלמוג כיסויי ראש, סהר שטרית כיסויי ראש, עדי שרעבי, mish-mash, דר מטפחת, עדושה, LIZA, ChenZ, הדס תכשיטים, אתי'קה- שרשראות בד, פנגרה, ליאור בן חן, סטודיו שני, ורז איזיק, ג'ודי ביגוד, בריזה בגדי ספורט, סקאי גרין, eva tralala by johanna, נפוקה ועוד!

  • 3/7- יום ג'- בין השעות 12:00-23:00
  • 4/7- יום ד'- בין השעות 10:00-22:00

יריד  #Fashion199- רחוב זבולון המר 4 פינת מנחם בגין פרטים באתר: Sheek.Me

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

פגישת עסקים אנשי עסקים עבודה עובדים - franky242

יוזמה חדשה תקדם עשרות נשים למשרות ניהול בענף הייטק

מאה נשים תשתלבנה בהייטק במסגרת כנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב