בס"ד י׳ בתשרי תשע״ט , יום רביעי , ספטמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6352.21 | €5442.78 | £4829.4 | ¥712533.8 | 19/09/2018 00:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / נדל"ן / נדל"ן קניה ומכירה / על רקע צמיחת שוק הנדל״ן בב״ש: פרויקט רויאל קינג קונספט
רמות קינג רויאל - קרדיט ארזים (ג.י.א)

על רקע צמיחת שוק הנדל״ן בב״ש: פרויקט רויאל קינג קונספט

רמות קינג רויאל (קרדיט תמונה: ארזים (ג.י.א))

את אירוע ההשקה של פרויקט רויאל קינג קונספט בב"ש, שהתקיים לפני כחצי שנה, עדיין זוכרים בעיר. באירוע מרשים וייחודי, ובהשתתפותם של למעלה מ-400 אורחים, נמכרו בימים בודדים 10 קוטג'ים ווילות ראשונים בפרויקט היוקרתי.

בחברת 'ארזים' (ג.י.א) המשיכו מאז למכור את יחידות הדיור בפרויקט, וההתעניינות הרבה סביבו נמשכת גם היום. "ההתעניינות האדירה בפרויקט והמכירות לא נרגעו מאז אירוע ההשקה, והסיבה לכך מובנת. מדובר בפרויקט היוקרתי ביותר בבאר שבע, שנהנה ממפרט ייחודי שטרם נראה כמותו בעיר", אומר גל קסטל, מנהל השיווק בחברת 'ארזים' (ג.י.א).

ואכן, מדובר בשכונת וילות וקוטג'ים מרהיבה, הכוללת 47 קוטג'ים ווילות, אשר חלקן נהנים מבריכת שחייה פרטית בחצר.

"אנחנו מאמינים באיכות ללא פשרות, והפרויקט ברמות ממחיש זאת בצורה הברורה ביותר. לא התפשרנו על אף פרט במפרט ובתכנון יחידות הדיור, וההקפדה על הפרטים הופכת את המוצר המוגמר למושלם עבור משפחות רבות", אומר קסטל.

עד כה, נמכרו בפרויקט 15 קוטג'ים ו-וילות, מתוך סך 47 יח"ד הזמינות בפרויקט ובחברה מעריכים כי בימים הקרובים- עם קבלת היתר הבנייה לפרויקט- המכירות ייהנו מזינוק נוסף. "מדובר במוצר ייחודי. יח"ד רחבת ידיים, על שטח פרטי, הכולל חצר ובריכה, במפרט מאוד גבוה ובמחיר הגיוני", אומר קסטל.

"חשוב לציין שהפרויקט הזה הוא הזדמנות נדירה ואחרונה למי שרוצים לגור בפאתי העיר ולרכוש בית פרטי מרווח בשכונת רמות המבוקשת. כל זאת לפני שתיושם בשטח תכנית המתאר, שתתמקד באזור מרכז העיר, על חשבון אזורי המעטפת", מוסיף קסטל.

"גם מבחינת רוכשי הדירות עצמם- הופתענו מאוד מגל הביקושים הגדול שהגיע מתושבי באר שבע עצמה, שבוחרים לשדרג את איכות חייהם ולעבור לגור בדירת חלומות בעיר. אנחנו שמחים על ההזדמנות שקיבלנו, לאפשר פתרונות מגורים יוקרתיים ואיכותיים בשכונה המובילה בעיר ב״ש למשפחות המעוניינות בכך", מסכם קסטל.

מנכ"ל ארזים (ג.י.א), איתן אפוד: "באר שבע היא יעד מוביל בתחום הנדל"ן מה שמביא לכניסתם של תושבי ערים שכנות לעיר והתחזקות של האוכלוסייה.

באר שבע ממותגת וממוצבת היום יותר טוב מאי פעם, היא מגיעה לשיאי ביקוש בתחום הנדל"ן עם סטנדרט בניה הולך ועולה. מי שקונה דירה בב"ש לא מסתפק בדירת שיכון ישנה, אלא רוצה דירה חדשה ומפוארת. זהו הפרויקט השישי של חברת ארזים בבאר שבע בכלל והחמישי  שלנו בשכונת רמות בפרט. נתון זה מוכיח את האמונה שלנו כחברה בעיר באר שבע ועל כך שהיא עיר עם פוטנציאל נדל"ני מהשורה הראשונה."

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נדל"ן דיור מגדל העמק - ארזים (ג.י.א)

ארזים הקצתה דירות בסטנדרט גבוה ל'מחיר למשתכן' במגדל העמק

עבור הזוגות הצעירים, מדובר בהזדמנות של ממש. הדירות נבנות בסטנדרט גבוה במיוחד.