בס"ד י׳ בתשרי תשע״ט , יום רביעי , ספטמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6352.21 | €5442.78 | £4829.4 | ¥712533.8 | 19/09/2018 00:05
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בכותרות ועוד / לאחר יממה של תמונות הכלב המכוער בעולם, תמונות אחרות מסין
רישיון לכלבים בסין - פייסבוק

לאחר יממה של תמונות הכלב המכוער בעולם, תמונות אחרות מסין

רישיון לכלבים בסין (קרדיט תמונה: פייסבוק)

בעיר "קטנה" בסין, ג'ינאן, המונה כ-6 מיליון תושבים, הוקצעו לבעלי ההולכים על ארבע 12 נקודות ואילצו אותם ברישום של בעל החיים וכן העניקו להם תעודה ממש כמו רישיון נהיגה.

הקשר לרישיון נהיגה הוא בכך, כי כל עבירה בהקשר לכלב תנכה מבעליו נקודות, לדוגמה; בהליכה עם הכלב ללא רצועה, יידרש בעליו להציג את הכרטיס והדבר יכול לגרום לו לקיזוז נקודה.

מהעירייה נמסר כי הדבר נועד לעודד את בעלי כלבים לדאוג טוב יותר לחברים השעירים שלהם, ובעיקר לוודא שהם לא מפריעים או פוגעים באחרים.

כלב שיפריע לשכניו, לא כל כך מהר יסבך את בעליו, אלא לפני שיאבד את כל הנקודות המשטרה תבדוק לפחות עם שלושה משקי בית סמוכים את נכונות התלונה, כך שהמערכת תהיה הוגנת.

ומה יקרה באם בעל הכלב יאבד את כל 12 הנקודות? גם כאן כמו בתחום הרכב, הבעלים יצטרך ללמוד קורסים מאורגנים על ידי מחלקת ניהול הכלבים של העיר, שם יקבל הדרכה על תקנות ניהול כלבים. במקרים חריגים, הכלבים יוחרמו באופן זמני עד שהבעלים יעבור את המבחן בהצלחה.

אך כאן מגיע גם החידוש, בניגוד לעבירות תנועה, ממערכת הנקודות נועדה גם להעניק נקודות זכות לבעלים. כך מי שידווחו על התנהגות רעה כלפי החיות יקבלו 3 נקודות זכות, ואילו אלו שיעלו את המודעות לנושא, יקבלו נקודה.

עכשיו כפי שהובטח.. תמונה שתאזן את תמונת הכלב שזכה בתואר המכוער ביותר בעולם:


Twoday Media

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

עבר לקיבוץ נדבות? האמיר של קטאר נתן לארדואן את מטוסו במתנה

פרשנים העריכו כי המתנה המהודרת לא נמסרה לארדואן רק משום שקטאר מבינה למצבה הכלכלי העגום של טורקיה