בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6349.6739355 | €5558.2595675 | £4979.3508034797 | ¥704729.8552272 | 18/08/2018 09:55
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / חדשות / כותרות / עצוב בסינגפור: נפרדים לשלום מדוב הקוטב היחיד שנולד הרחק מהקוטב
דוב קוטב פולאר בסינגפור - news.cn

עצוב בסינגפור: נפרדים לשלום מדוב הקוטב היחיד שנולד הרחק מהקוטב

דוב הקוטב המתורבת בסינגפור – אינוקה (קרדיט תמונות: news.cn)

בלב כבד, נפרדנו מדוב הקוטב היקר והאהוב שלנו אינוקה הבוקר. למרות המאמצים הטובים ביותר שיכולנו לעשות, לקחנו במשותף את ההחלטה הקשה אך הכרחית לא להמשיך ולהחיות את אינוקה הנמצא בתרדמת על בסיס אנושי. כך נמסר מגן החיות של סינגפור בהצהרה.

דוב הקוטב אינוקה נולד בגן החיות, והאריך ימים כמעט כעשור יותר מממוצע אורך חייהם של דובי הקוטב. למרות הפופולאריות הרבה של הדוב בסינגפור, נוכחותו המתמשכת של אינוקה היוותה גם נושא למחלוקת בקרב פעילי צער בעלי חיים.

דוב קוטב פולאר בסינגפור - news.cn

בבדיקות הגופניות האחרונות שנעשו לדוב הקוטב המזדקן, נתגלה כי הוא סובל מדלקת פרקים, בעיות שיניים ודלקות אוזניים. בנוסף היחלשות הגפיים פגעה קשות ביכולתו של דוב המזדקן ללכת.

"למרות שרצינו לשמור על אינוקה איתנו במשך זמן רב ככל האפשר, יש לנו גם אחריות עליונה לרווחתו", אמר צ'אנג וואן-חאור, סגן מנכ"ל קצין מדעי החיים הראשי של סינגפור.

דוב קוטב פולאר בסינגפור - news.cn

"ההחלטה שלנו לתת לאינוקה ללכת נעשתה מתוך ידיעה כי בעיותיו הבריאותיות השפיעו קשות על רווחתו, מעבר לנקודה שבה אנו יכולים להבטיח איכות חיים טובה לאינוקה, החסד הגדול יותר, יהיה להקל עליו מפני סבל ממושך." הוסיף וואן-חאור

התמונות שצולמו לפני מספר ימים, מראות את דוב הקוטב אינוקה מבלה את ימיו האחרונים במתחם שלו בגן החיות בסינגפור, כשהוא כבר עייף מאד ונח לעתים קרובות.דוב קוטב פולאר בסינגפור - news.cn

אודות ג'ו רוסנקראנץ

ג'ו מסקר חדשות מהעולם ולעתים אייטמים הקשורים גם לישראל בהיבט הבינלאומי. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה