בס"ד ט״ז בשבט תשע״ט , יום שלישי , ינואר 22 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / טכנולוגיה ומדע / חדשות טכנולוגיה ומדע / פרס ויצמן למדעים מדוייקים: ניתוח של מיקור המונים
טובה מילוא (מולי ספרא)

פרס ויצמן למדעים מדוייקים: ניתוח של מיקור המונים

בתמונה: טובה מילוא (קרדיט: מולי ספרא)

פרס ויצמן למדעים מדוייקים, הפרס על שם דוקטור חיים ויצמן מוענק על ידי עיריית תל אביב-יפו ונועד לעודד ולהמריץ את החוקרים במדעים המדויקים, היושבים בישראל ופועלים בה.

הוחלט להעניק השנה את הפרס לזוכים: פרופ' טובה מילוא על פיתוח מתודולוגיות ואלגוריתמים חדשים המובילים לפריצות דרך בתחום החדש של מיקור המונים הנמצא בחזית מדעי המחשב.

הפיתוח מאפשר ניתוח מקורות מידע בסביבה דינאמית של נתוני רשת ולפרופ' גלעד הרן על פריצות דרך בהבנת התכונות האופטיות של ננו-חלקים בסידורים גיאומטריים מוגדרים, המובילות לפיתוח חיישנים רגישים והבנת המבנה של ביו-מולקולות מורכבות.

חברי ועדת השופטים בוועדה היו פרופ' צבי מזא"ה (יו"ר), פרופ' איתמר וילנר ופרופ' אילן מרק. הפרס, בסך 18,000 ₪, יוענק לכל אחד מהזוכים בטקס חגיגי שיערך ביום ראשון, ה–22 באוקטובר 2017, במעמד ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, בהשתתפות חבר השופטים, חתני הפרס וזוכי הפרס משנים קודמות.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

הרובוט שיכול לרדוף אחריכם בקלות רבה גם במדרגות

הרובוט החדש של בוסטון דיינמיקס, מדהים!