בס"ד י״ח בשבט תשע״ט , יום חמישי , ינואר 24 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / הביקורת על פסגת טראמפ-פוטין נחלשה בעקבות הסרטון של הילרי
הילרי קלינטון על רוסיה - צילום מסך

הביקורת על פסגת טראמפ-פוטין נחלשה בעקבות הסרטון של הילרי

הילרי קלינטון בראיון בעבר (קרדיט תמונה: צילום מסך)

סרטון של הילרי קלינטון כמזכירת המדינה שצץ לפני כמה ימים והופץ בצורה ויראלית במיוחד, גורם למבוכה רבה, לא רק למועמדת לשעבר לנשיאות ארה"ב, ולא רק למפלגה הדמוקרטית וחבריה, אלא לכלל המיינסטרים מדיה.

לא מדובר ברמז, או במקום שמשאיר מרווח כלשהו לפרשנות, אלא שמזכירת המדינה לשעבר אומרת דברים לא רק שסותרים את כל מה שהליברלים אומרים בימים אלו כנגד הנשיא טראמפ, אלא שהם מילה במילה כדברי הנשיא עצמו על רוסיה.

עד כה אין ממש תגובות לכך מצדם של הליברלים, אך ככל שהדבר התפרסם (4.5 מיליון צפיות תוך כמה ימים רק בחשבון הטוויטר של טראמפ) כך גם החלה לרדת באופן משמעותית הביקורת מצדה של קלינטון על נשיא טראמפ בנושא הפגישה עם פוטין ואף של חבריה במפלגה הדמוקרטית.

הנשיא טראמפ שיתף את הסרטון אולי הויראלי ביותר מבין אלו הפוליטיים של כל הזמנים, בו קלינטון קוראת לחזק את הקשר עם רוסיה "רוסיה חזקה זה אינטרס של העולם." לא ייאמן.

בציוץ כותב טראמפ: "האם הדמוקרטים והפייק-ניוז אי פעם ילמדו? זה (הסרטון) קלאסי."

 

Twoday Media
טודיי מדיה

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

רובי ריבלין - טוויטר

מה משותף לרובי ובוגי? נדמה כי המילים שלהם לא אומרות כלום

מי הם הצמד חמד שיגדירו ערכים מה הם? ומה הצורך בהוצאות אינסופיות בעבור ״נשיא החצר״?