בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:07
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / רגב איימה בבירה או כלום קרא, קרא לשתף את סעודיה אז באירוויזיון נבהלו
נטע ברזילי ציוץ מטעם האירוויזיון - טוויטר

רגב איימה בבירה או כלום קרא, קרא לשתף את סעודיה אז באירוויזיון נבהלו

עדכון: יו"ר התחרות מסר היום (רביעי), כי אמת בדבר שלפחות העיר והתאריך אינם סגורים. כלומר, אם רגב לא תמשיך להתעקש על ירושלים או כלום, אזי אולי התחרות כן תתקיים בישראל, אך בעיר בה יוחלט, ואף על פי כן ולמרות הכל, עדיין לא מן הנמנע כי התחרות תתקיים אף בירושלים.

~~~

עוד לא עברו שעות מהדוז פואה של נטע בתחרות האירוויזיון, עד שהחלה שליפת הסכינים של הטוענים לכתר ההפקה שאולי תתקיים בישראל בשנה הבאה, ואולי לא.

מי שכבר זכתה לתואר המפיקה הלאומית, השרה מירי רגב, הגדילה לעשות בטרם הוחלט בוועדת האירוויזיון כי גמר התחרות אכן יתקיים בישראל, ואיימה כי אם הטקס לא יתקיים בירושלים, אז שיחפשו להם מקום אחר.

מירי רגב - קובי גדעון לע"מ

מירי רגב. יש מחיר לזחיחות (קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ)

את התשלום 'על החשבון' לזחיחותה כי רבה, שילמה רגב כבר למחרת היום, כאשר השר איוב קרא לקח את הפיקוד על כל הקשור להפקת האירוע.

רגב זומנה למשרדו של קרא כאחרונת אנשי הצוות (הבכיר אמנם), כדי לשפשף את עיניה פעם נוספת נוכח המציאות כי נושלה מההפקה הבינלאומית הנוצצת. טוב, אחרי הכל ועם כל הכבוד, לא מדובר בטקס משואות מקומי.

לרגע פסטורלי קט נדמה היה כי הטיפול-בשוק הביא את רגב לכניעה, אך טוב עשו אלו שלא החזיקו את נשמתם בשל כך, והמחלוקת תוך זמן קצר יצאה לדרך.

בתוך כך, החלו שונאי מדינת ישראל באירופה לדרוש ועדיין דורשים כי התחרות לא תתקיים בישראל, ועל שולחן וועדת התחרות כבר נערמו טונות מפרי הביאושים של המחלוקת.

למה ההודעה על כך דווקא היום?

היה זה ככל הנראה הקש ששבר את גב הגמל כאשר אתמול התחוור לוועדה כי המדינה המזרח תיכונית שאפילו לא נמצאת ביבשת אירופה, היא-היא זו שתחליט על הוספת מדינות ערביות הסובבות את המפרץ לתחרות, ועוד מבלי להתייעץ עמה.

היום כאמור הגיע התגובה הרשמית בדרך של רמז עבה מאוד, כאשר רשות התחרות הודיעה: מתרגשים? גם אנחנו. אבל אל תקנו כרטיסי טיסה עדיין. עוד נותר לקבוע את המקום ואת הזמן.

במילים פשוטות, אומרים היום לרותמי העגלה לפני הסוסים- אנחנו לא אדלשטיין, ועלינו לא תעשו סיבוב של טקס משואות 2.

ימים יגידו שמא יתקיים האירוע בישראל ואולי אף בתל אביב… ומי יודע מה תרמה לכך גם המחאה המטופשת של מדינת ישראל הקטנונית שמביישת את אזרחיה לפעמים כגון זו, נגד תכנית סטירה הולנדית… בהקשר לאירוויזיון.

אחד המגיבים לציוץ הרשמי של תחרות האירוויזיון תמה, נו טוב אז זה יהיה בישראל ואפילו בירושלים, רק די לחפור לנו שזו בירת ישראל כל הזמן…

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות

3 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    זה לא רציני לכתוב שישראל יכולה להכניס מדינות ערביות לתחרות מאחר ויש כללים מאד מוחלטים לגבי כל אלו שאינם חלק מרשת השידור האירופי

  2. לאף מדינה אחרת לא היו עושים את זה