בס"ד י״ג באדר ב׳ תשע״ט , יום שלישי , מרץ 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / צירוף מקרים מצמרר חושף את מדינת ישראל במערומיה
רפליקה משער טיטוס מישראל לאונסק"ו

צירוף מקרים מצמרר חושף את מדינת ישראל במערומיה

המתנה שהעניקה מדינת ישראל לאו"ם: סמל הוצאת הסממנים היהודים מארץ ישראל על ידי טיטוס (קרדיט תמונה: צילום מסך)

מאמר דעה

לפני דיונינו בדבר האמת לאמיתה, ומה שמכונה היום "בדיקת העובדות", לאחר שבוע סוער פוליטית והצהרות מצד גורמים פוליטיים בהווה ובעבר עת יצאה השבת בישראל, חשבנו להתייחס כאנקדוטה בלבד, לעשרות ההודעות שנשלחו למערכת לקראת סוף השבוע.

בניסוחים שונים ואף משונים, מי בהתנסחות אפוקליפטית ומי כדבר תורה, שלחו לטודיי קוראים הבקיאים ככל הנראה בפרשת השבוע, "מסר" לגביו הבחינו בשבוע שעבר, עת נסגרו רשימות המועמדים לבחירות 2019.

בראש הנושאים, טענו אנשי החזון כי אין זה צירוף מקרים בו נאומי "כוחי ועוצם ידי" מכל עבר, והסגידה למדינה לפני הכל כמו המנטרה "(מדינת) ישראל לפני הכל" (כולל לפני אזרחיה ותושביה בעצמם), קיבלה את שיא ההיענות דווקא בשבוע בו מוזכר בפרשת השבוע (כי תשא) עניין עגל הזהב, ובה הטענה שנטענה לפני יותר מ- 3000 שנה של המאמינים באותו פסלון עבודה זרה כי "אלה אלוהיך ישראל (שמות לב)."

יחד עם זאת, טענו אחרים כי ראיה נוספת לכך כי מדובר במסר שנשען על עונשם של ישראל בעבר, על תלות בבני אדם, כגון ראשי השבטים שתרו את הארץ והזהירו מפני כל מיני סכנות שווא, היא צירוף המקרים המצמרר כי כמניין שנות ישראל במדבר כך מניין המפלגות- 42.


הזמנת מלונות ורכב

יש להודות לבן גביר מבלי לתמוך בדעותיו הקיצוניות

בן גביר סלל השבוע את דרכו פנימה בתחבולות, וכמי ששיחקה לו השעה ובעיתוי פוליטי שלא יכול היה להיות מתאים יותר עבור מפלגתו הקיצונית, פשוט פילס את דרכו פנימה לפוליטיקה, לא פחות בתחכום מאשר גנץ וסוללת יועציו הצעירים והנמרצים.

תופעת הלוואי מכניסתו של בן גביר ועצמה יהודית לפוליטיקה עזרה לנפץ את היסוד הרעוע של מדינת ישראל כפי שיפורט בהמשך, ועל כך מגיע לעורך הדין הכהניסט תודה מכל תושבי המדינה.

בן גוריון ובן צבי באיסטנבול - לע"מ

בן גוריון (משמאל) ובן צבי באיסטנבול, לאחר שבן גוריון זייף את הציונים שלו והתקבל ללימודים בטורקיה אותם לא סיים (קרדיט תמונה: לע"מ)

לאחר 70 שנים האמת נחשפת במלוא עצמתה היהודית

רבות עסקנו במחטף של בן גוריון וחבריו, על שקרים אינספור שאפפו את אותה תקופה בה התקשורת, המדיה והמידע היו נחלת ציבור מצומצם, וכך הצליחו החברים פשוט להתחכם ולהשתלט על ישות שהוכרזה כמדינת ישראל.

אחד היסודות של המדינה היה לכאורה מדינה יהודית אך בפועל "טרוריסטים" ורבאליים בכל אופן, עוד לפני טיבי וזועבי מצאו את דרכם לוועדות הכנסת השונות, לחברות בכנסת ולזכות בכספי הציבור.

בעיקר זכורה פרשת חבר הכנסת שהיה מרגל של החיזבאללה, שכדי לא לפגוע בכספם חס ושלום של חברי הכנסת, נאלצה מדינת ישראל להמשיך ולשלם לו משכורת גם כשערק מהמדינה כל עוד נפשו בו.

ההשתלחות בבן גביר ללא אזכור של קיצונים אחרים מעלה תמיהות

עכשיו מגיע בן גביר, שהיה וייבחר וייכנס לכנסת, יקבל גם הוא משכורות והטבות שכפי שפורסם, המגיעות לכ- 120 אלף שקלים בחודש. אולם את בן גביר מוקיעים מכל עבר, לרבות מוסדות יהודיים בארצות הברית, לכל מצהלות גנץ וחבריו אשר הביקורת משחקת לידם.

אולם רק עכשיו נזכר ביבי (מאוחר מדי) לשים את הדברים על שולחן, ולרטון כלפי הביקורת הגוברת כי מעולם לא נשמעה ביקורת שכזו על כך כי "אסלאמיסטים" כדבריו של ראש הממשלה, נמצאים בפרלמנט של מדינת ישראל "היהודית."

כך כאשר יצא המרצע מן השק, כבר ברור: מדינת ישראל אינה נחשבת כיהודית, לא נוסדה כיהודית ואינה יהודית, בין אם ירצו ובין אם לאו. ולראייה, דעות של לאומנות יהודית מכל סוג שהוא, מחוק הלאום ומעלה לכיוון בן גביר, אינן רצויות על ידי יהודים, הן בארץ והן בעולם.

אין שמחה כהתרת הספקות

יש מימרה ידועה כי אין שמחה כהתרת הספקות. רצף האירועים והתגובות בימים האחרונים טרף את הקלפים אחת ולתמיד: מדינת ישראל לא הוקמה כמדינה יהודית, ולכן לא הייתה כל כוונה לבלום זליגה של עוכרי ישראל לכנסת.

כאשר גורם קיצוני לאומני-יהודי מנגד התברג עקב הנסיבות במקום ריאלי כמועמד לבחירות 2019, כל העולם רועש וגועש, דבר שלו מדינת ישראל הייתה מתויגת כסטטוס של מדינה יהודית, כפי שיש ומציגים זאת כך, היה הדבר צריך לכאורה להתקבל בשמחה ובברכה או בהבנה בכל אופן.

הבלוף של "הסרוגים" הולך ומתגלה

החיבור של "עצמה יהודית," בעלי הכיפות הסרוגות וחבריהם, חשפה גם את העובדה כי הציונות הדתית אין בה אלא כ"כת" של נחלת דינוזאורים לכאורה, ממשיכי מורשתו של הרב קוק. דברי הרבנים של הציונות הדתית, תוך תקיפת האיחוד עם מפלגת עצמה יהודית, מבהירים שוב כי מדובר במגזר הזוי, חסר חוט שדרה וללא כל קו מעשי המנחה אותו.

למרבה האירוניה, הצורך הבלתי נשלט של הכת הזו לחדד 'של מי הכיפה סרוגה יותר', רק מעניק רוח גבית ותמיכה עקיפה למה שכבר מסתכם ביותר מ- 10% ממושבי הכנסת של ערבים המתנגדים לא רק לרעיונות המגזר הציוני- דתי, ההולך ומצטמק, אלא גם לכלל הרעיון של מדינת ישראל. עובדה זו מחזקת את התובנה כי שילוב של ציונות, דתיות ורעיונות הזויים הוא סינתזה שאינה מחזיקה מים.


הזמנת מלונות ורכב

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

קמפינג אוהל עיר אוהלים - CC0

חוסר היענות: קריסת פרויקט עיר האוהלים לאורחי האירוויזיון

איפה נשמע כדבר הזה, מדונה ״להקת החימום״ של האירוויזיון...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.