בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / אז מה עד כדי כך מגוחך בציוץ של אבי גבאי?
אבי גבאי (CC 4.0\Nimrod Zuk)

אז מה עד כדי כך מגוחך בציוץ של אבי גבאי?

יושב ראש מפלגת העבודה, אבי גבאי (קרדיט תמונה: CC 4.0\Nimrod Zuk)

הערב ללא כל פרובוקציה, לא מצדו של ביבי ולא של השר ארדן, או שמא התפרסמה איזו ידיעה כלשהי בחדשות שאולי עוררה את הנושא מחדש, כך לפתע פתאום, קם והחליט גבאי לומר את דברו.

"יש דברים שהם כל כך מובנים מאליהם. כפי שכבר אמרתי – ראש הממשלה, כל שר שיש חקירת משטרה בעניינו וכל שרי הליכוד שהקריירה הפוליטית שלהם תלויה ברוה"מ לא יכולים להחליט בעניין עתידו של המפכ"ל. אני שב וקורא ליועץ המשפטי להבהיר את העניין באופן חד ופשוט. על כל פקיד זוטר היו קובעים כך!" צייץ יו"ר מפלגת העבודה.

אז מה גבאי אומר בעצם, כי ראש הממשלה שנחקר כעת לא יכול למנות כפי שהוסמך בחוק את המפכ"ל הבא, ניחא, ומה לגבי ארדן? הרי בזמנו פורסם בערוץ 2 כי "בתיק יצחקי" המפורסם שם נאגר מידע מפליל לעת הצורך לכאורה כנגד כל נבחרי הציבור, נמצא מידע די מפליל על השר גלעד ארדן.

אם נניח שהדברים נכונים, ולו רק משום שהרעידו בזמנו את אמות הסיפים, אזי לכאורה שבלכאורה, שמא דבריו היו מוסכמים על כולם, אז התאוריה של גבאי מהווה למעשה תמריץ ושוב לכאורה, למפכ"ל אלשיך להפעיל את "התיק" העלום כנגד ארדן, ויפה שעה אחת קודם.

או אז, לא יהיה מי שיחליט בנושא לשיטתו של גבאי, רגע, אולי שגבאי יחליט מי יהיה המפכ"ל הבא? כי הנוכחי כפי שזה מסתמן כרגע, אלא אם כן יתרחש נס גלוי בסביבתו של המפכ"ל , צפוי אלשיך להמשיך הלאה בחייו כבר בעוד מספר חודשים.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות