בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / מחאה נגד הולנד על תכנית סאטירה.. מה היעד הבא, ארץ נהדרת?
מירי רגב (לע"מ)

מחאה נגד הולנד על תכנית סאטירה.. מה היעד הבא, ארץ נהדרת?

בטוחים שזה רעיון של משרד החוץ ולא של השרה רגב? (קרדיט תמונה: לע"מ)

מדינת ישראל מנכסת לעצמה כסמל ממלכתי, שיר, אף שאינו לטעמו של כל תושב ישראלי במדינת ישראל גם כשהרמקולים על השתק, ויתרה מכך "נעלבת" רשמית ודיפלומטית מתכנית סאטירה הולנדית "שביזתה" את השיר "הממלכתי."

שגרירות ישראל בהולנד שיגרה מכתב מחאה רשמי למשרד החוץ ההולנדי במחאה על כך, כי ביקורת שהושמעה בגין פעולת צה"ל בעזה, נעשתה באמצעות חיקוי של השיר שהושמע באירוויזיון.

קשה להבין מה מדינת ישראל הרשמית עושה, הרי בזמן שכל העולם כתש את המדינה בתקשורת, היו אלו כל חברי הממשלה ללא יוצא מן הכלל שהיו ישובים אחר כבוד בטקס פתיחת השגרירות בירושלים, אף לא אחד מהם חש לשעת החירום ההסברתית ועזב את האירוע הנוצץ ומלהתחכך בגורמי הממשל האמריקני, כדי להציל את כבודה האבוד של המדינה וצה"ל בפרט.

את זה לא מתקנים ולא ניתן לתקן באמצעות נתינת לגיטימציה תקשורתית, ופרסום חינם בכל העולם לאותה "מצחיקה" הולנדית, שעד עתה מיליארדים ברחבי הרשת כלל לא ידעו על קיומה.

מדיניות החלם הזו, מזכירה את המשחק המטופש בסדרת ההשפלות ההדדיות בין ישראל לטורקיה, מנזיפת נציגה של טורקיה בזמנו כשהושב על כיסא נמוך.. והנוזף הוקלט בטעות כמתרברב על כך, והלאה.

די לבייש את אזרחי המדינה, ועוד בעבור שיר.. להדגיש, כי העמדה של פעולת צה"ל בעזה כטרור כשהגנו החיילים על גדר הגבול, ראויה לכל מחאה, אך כאמור איפה היו חכמי החלם והבדיעבד בזמן ובמקום לו נדרשו בעת המהומות? עסוקים בפוזות למצלמות לכל בחירות מוקדמות שלא יבואו.

קשה שלא להעריך כי הרעיון למחאה הנ"ל מגיע לכאורה ממשרדה של מירי רגב הידועה במחשבה מחוץ לקופסא, לא ניתן להאמין כי אנשים עם יישוב דעת ושכל ישר במשרד החוץ באמת המליצו על מחאה מטופשת שכזו, או שביבי כשר חוץ לקח את הזמן לחשוב על כך.

"ארץ נהדרת" ראו הוזהרתם!!

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות

4 תגובות

  1. אאוווץ' אך גם יכול הייתה לסכם זאת בכמה מילים בודדות ***המלך הוא עירום…***

  2. מה הקשר לרגב?????

  3. ומה יותר נכון מזה
    וגם אם לא תאמינו,
    עד עכשיו לא שמעתי את מלוא השיר ההזוי הזה