בס"ד י״א בטבת תשע״ט , יום רביעי , דצמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חרדים טודיי / חדשות חרדים / כוחות ההצלה נערכו לקראת העצרת החריגה בשבת בבני ברק
שופינג קניות לילה בבני ברק - תמונה יומית (חדשות טודיי)

כוחות ההצלה נערכו לקראת העצרת החריגה בשבת בבני ברק

רחוב רבי עקיבא, בני ברק (קרדיט תמונה: חדשות טודיי)

עם פרסום דבר העצרת למען השבת בשטח העיר בני ברק במחאה על עבודות הרכבת הקלה בשטחה במהלך השבת, החלו באיחוד הצלה בני ברק יחד עם צוות ההיגוי של העצרת להערך לאבטחה הרפואית של רבבות המשתתפים.

באיחוד הצלה יפרסו לאורך הציר אשר אמור לכלול את רחוב ז'בוטינסקי עשרות מתנדבים אשר יעמדו בנקודות מסומנות בתקווה שהציבור לא יזדקק לשירות רפואי.

כמו כן כארגון אשר מפעיל מידי שבת ניידת אמבולנס לשירות תושבי העיר ע"י נהג שאינו יהודי, מתכננים לאייש את כלל האמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של הארגון ע"י צוותים לא יהודים שיפרסו אף הם לאורך כל תוואי העצרת בתפילה.

מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים אמר בישיבת התכנון הראשונה שהתקיימה בערב יום הכיפורים כי "מיד עם העלאת הבקשה מצד הסניף המקומי הנחנו את אנשי המבצעים לקיים התייעצות עם רב הסניף הגאון רבי סיני הלברשטאם שליט"א ועם חברי ועדת הרבנים המכהנים כרבני העיר בני ברק הגר"י סילמן והגר"ש רוזנברג שליט"א כדי לקבל את הנחיותיהם לקראת האירוע."

אודות בני ימין

בני ימין, הצטרף לכותבי טודיי בארה"ב שם שהה בתקופת ההקמה של האתר ב-2012, ומאז פעיל בצוות החדשות. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twodaynews.com. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

חרם על אסם יוקר המחיה

מדינת ישראל עושקת את תושביה מזה 70 שנה- מה אתם רוצים מאסם?

המחאה הנוכחית פתטית ואינה מכוונת למקור ולשורש הבעיה, היכן שיוקר המחייה מתחיל, אסם נמצאת בסוף הסיפור.