בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6618 | €5633.64 | £5045.28 | ¥745978.68 | 24/09/2018 18:04
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / הזוי- סימנו את היילי כמועמדת לנשיאות 2024 והחלו את הקמפיין העתידי
ניקי היילי - צילום מסך, פייסבוק

הזוי- סימנו את היילי כמועמדת לנשיאות 2024 והחלו את הקמפיין העתידי

שגרירת ארה"ב לאו"ם, ניקי היילי. הדמוקרטים כבר חוששים מכך כי תרוץ לנשיאות ב-2024 לאחר הקדנציה השניה של טראמפ (קרדיט תמונה: צילום מסך, פייסבוק)

כשההתעסקות החולנית בנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ והפיכת כל מילה אותה הוא אומר לפוליטיקה זולה, כשהאחרונה בהן הגדרת רוצחים מתועבים כחיות, כבר מאוסה, כשכבר אין יותר מה לומר;

כשהכלכלה בארה"ב פורחת, סין מתקפלת וחותמת על הסכם לכיסוי הגירעון המסחרי, צפון קוריאה יורדת מהעץ והנשיא בדרכו להיפגש עם "רוקט מן" בסינגפור, ואיראן זוכה עכשיו לנחת זרועו של הנשיא;

עתה מצאו מתנגדי הממשל הנוכחי קרבן חדש. לא חשוב כי מדובר בנבואה, אך יש מי שכבר הפנים כי ב-2020 ייקח טראמפ את הבחירות די בקלות, הרי הקמפיין כבר עומד לצאת לדרך בעוד מספר חודשים, ולדמוקרטים אין אפילו רשימת מועמדים, אף לא משוערת.

לכן העלו חכמי הליברלים השערה הזויה ולמצער- טרם הבשלתה, כי זה הזמן להתארגן על בחירות 2024, בעוד שלהם אין בכלל מועמד ל-2020 הם כבר תוקפים את מי שלדעתם מובילה ברשימת המועמדים לרשת בעתיד את טראמפ לאחר הקדנציה השניה שלו, הלא היא- ניקי היילי.

את הדברים מביא "פוליטיקו" מפי המודאגים, אשר טוענים כי השימוש של היילי בחשבון הטוויטר האישי שלה להודעות מדיניות מדי פעם, או לציוץ מחדש של הודעות אחרות, מהווה כבר את נטיעות קמפיין הבחירות שלה לנשיאות בשנת 2024.

הזוי ככל שזה נשמע, ולא ראוי אפילו לתגובה, היילי כמנהגה הגיבה באלגנטיות באמצעות הדובר שאמר את הדברים בשמה: שגרירת ארה"ב לאו"ם עובדת בצמוד עם מחלקת המדינה כדי להבטיח כי השימוש בחשבון הטוויטר האישי שלה תואם את כל התקנות.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות