בס"ד י״ג בתשרי תשע״ט , יום שבת , ספטמבר 22 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6698.76 | €5691.68 | £5122.55 | ¥750738.88 | 22/09/2018 04:15
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / תיירות / תיירות כללי / תושבי אילת- בקרוב תוכלו לקפוץ היישר לשטוקהולם
מטוס של חברת SAS ממריא משדה התעופה () (CC BY-SA 3.0/Wp/Brorsson :קרדיט)

תושבי אילת- בקרוב תוכלו לקפוץ היישר לשטוקהולם

מטוס של חברת SAS ממריא משדה התעופה (קרדיט: CC BY-SA 3.0/Wp/Brorsson)

חברת SAS השבדית תחזור לטוס לישראל כבר בחורף הקרוב, הטיסות יתבצעו פעם בשבוע בימי שבת בין התאריכים 28 באוקטובר 2017 ועד 24 במרץ 2018. אמנם המטרה העיקרית בכך היא הבאת תיירים משבדיה לישראל אך על בסיס מקום פנוי, לתושבי אילת תהיה הזדמנות לטוס מעירם היישר לשבדיה בחורף הבא.

SAS מצטרפת לגל חברות התעופה החדשות הפועלות בישראל- כאשר רק לאחרונה, בעקבות פעולות משרד התיירות מול חברות התעופה, הכריזו חברות WOW, ריינאיר, וויז-איר, היינאן ואיר-אינדיה על פתיחת קווים לישראל.

משרד התיירות ניהל מו"מ מתמשך עם חברת Sas אשר במסגרתו הוסכם, כי SAS יצטרפו לנוהל התמיכה של משרד התיירות להפעלת טיסות ישירות מאירופה לאילת בעונת החורף הקרובה. במסגרת הנוהל, מקבלות חברות התעופה סכום של 45 אירו לנוסע על ידי משרד התיירות, בתוספת של 15 אירו לנוסע על ידי התאחדות המלונות באילת.

כמו כן, גם הקמפיין “Two cities One Break” שעלה במגוון מדינות באירופה וגם בשבדיה סייע להצגת ישראל כיעד לגיטימי ואטרקטיבי לתיירות והעניק תחושת אמון, בטחון ושותפות אמתית בהחלטת החברה לצאת לדרך חדשה זו. כל אלו ועוד התקיימו במטרה להרחיב ולהגדיל בסופו של התהליך את מספר התיירים השבדים בישראל.

שר התיירות, יריב לוין: "אני מברך על החלטתה של חברת SAS לטוס לאילת ולשוב ולהפעיל קו משבדיה לישראל בשיתוף פעולה, בעידוד ובתמיכת משרד התיירות. שמנו לנו כמטרה להביא לישראל קווי תעופה ישירים מוטי תיירות נכנסת, ואנו אכן עדים לתנופה בלתי רגילה של חברות תעופה המגיעות לישראל ומביאות עימן תיירים במספרים שוברי שיאים."

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

שדה התעופה החדש של בייג'ינג סין - צילום מסך טוויטר

מהחלל נראה ככוכב-ים- שדה התעופה החדש והעצום בבייג'ינג

השדה שיכלול שכלולים רבים ונוחות מקסימלית לנוסעים בכל המחלקות, צפוי להתחרות בשדות תעופה אחרים במזרח