בס"ד י׳ בניסן תשע״ט , יום שני , אפריל 15 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / מגזין נשים טודיי / עצות וטיפים לנשים / Passion de L’Amour: בושם חדש במהדורה מוגבלת
Passion de L’Amour - יחצ

Passion de L’Amour: בושם חדש במהדורה מוגבלת

House of Sillage משיקה את הבושם החדש במהדורה מוגבלת Passion de L’Amour

House of Sillage, מובילה בעולם של בשמי עילית, השיקה את הבושם במהדורה מוגבלת שלה Passion de L’Amour. הבושם הזה הוא מוצר אקסקלוסיבי במהדורה מוגבלת, ורק אלף מהמכסים עם העיצוב המפלא הזה יוצרו בכל העולם.

ההשראה ל-Passion de L’Amour הייתה רגע של אושר טהור בלילה טרופי חם באוקיינוס השקט הדרומי. רוחות קלות של וניל וקרמל מפתות ורמזים של עץ אגר לוקחים אותך למקומות אקזוטיים רחוקים. הרפתקה מפוארת מחכה. הבושם המושך הזה מגיע בבקבוק זכוכית מצופה בלכה קלאסי של House of Sillage כדי להוסיף לחוויה היוקרתית שהיא סימן האיכות של House of Sillage.

המכסה עוצר הנשימה מצופה בזהב 18 קרט, עם קריסטלים של סברובסקי מלוטשים באיכות הגבוהה ביותר שנצבעו לפי הזמנה ושובצו ביד. הפרח המהמם שמוקם בעדינות גולף ביד ומשובץ בצדפת פנינים אמיתית, עם אבן סברובסקי בליטוש אשר שנמצאת באמצע כדי להמחיש שפע אמיתי. הגקו השובבני על המכסה של הבושם היוקרתי הזה מכוסה ביותר ממאה קריסטלים משובצים ביד והעיניים מלאות החיים שלו מוקמו בזהירות באמצעות קריסטלים הפוכים כדי לתת לו מראה יותר קורן ומלא חיים. כל חלק בעיצוב הנחשק הזה עוצב בקפידה על ידי התכשיטנים הכי כשרוניים בסטודיו כדי להעביר את ההוד העליון של היוקרה מהאיכות הגבוהה ביותר.

House of Sillage היא חברת בשמי עילית יוקרתית מקליפורניה, שיוצרת בשמים יוצאי דופן שמתחרים רק בעיצובים עוצרי הנשימה והנחשקים של הבקבוקים שלהם. המוצרים מיוצרים בצרפת על ידי צוות של אפים מקצועיים, אמנים ומעצבים. בהדרכתה המנוסה של המייסדת ניקול מאתר, House of Sillage מחויבת לשמור ולהתעלות על ההגדרה האמיתית של יוקרה ובושם. החברה מפיצה מוצרים כיום ביותר מ-35 מדינות עם תוכניות להרחיב את המכירות בשווקים נבחרים ברחבי העולם בעתיד הקרוב.

צילום: יח"צ

אודות אהרוני לזרוביץ'

אהרוני, מסקר פעילות הקשורה עם אכיפת החוק ואירועים אזרחיים מסוג זה ברחבי הארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

קערת פסח דקורטיבית מקריסטל (עדי קראוס- יח''צ)

חוששים קולינרית לקראת הפסח? הנה כמה טיפים ועצות בריאותיות

שיהיה לכולנו חג פסח שמח, כשר ובריא!