בס"ד י״ג באדר ב׳ תשע״ט , יום שלישי , מרץ 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / פוליטיקה או לשכת תעסוקה, את מי לאייש במשכורת עתק בכנסת?
משרד תעסוקה עסקים עובד תעסוקה - CC0

פוליטיקה או לשכת תעסוקה, את מי לאייש במשכורת עתק בכנסת?

(קרדיט תמונת אילוסטרציה: CC0)

עם תחילת המערכה הפוליטית לקראת בחירות 2019 כבר היה ברור כי אנו עתידים לראות גימיקים פוליטיים שטרם נראו. השמועה על כך כי רק בכנסת אפשר להרוויח את לחמו של הנבחר בכבוד הראוי עשתה לה כבר גלים בקרב מועמדים רבים.

ראו לדוגמא את השרה מירי רגב. מה רע? נסיעות לחו"ל לכל האירועים הנוצצים ביותר, משכורות עתק והטבות ועוד ועוד. כלומר מי שיתמזל מזלו להתמנות כשר, מה טוב חלקו. שהרי את חלקו משלמים למעשה אלו שבחרו אותו כדי לעבוד עבורם, ואין זה משולל יסוד להניח כי חלקם הנכבד של הבוחרים מסובך כלכלית וככל הנראה יתאכזבו שוב ושוב מבחירתם ומאי שינוי במצבם בעקבות הצבעתם.


Hostinger

השכחה היא התרופה הטובה ביותר של תושבי המדינה

השכחה של תושבי מדינת ישראל, ואין להאשימם בכך נוכח הפרשות והבעיות שלא נותנות לאזרח מנוח ולו ליום אחד, ודאי לא מאפשרת להם לזכור את התדהמה לקראת המירוץ למוסד הנשיאות (המיותר יש לציין). מאז ההתמודדות הנודעת נתגלה כי למשל חברי הכנסת יצחק (עבודה) ושיטרית (ליכוד) נצברו מספר נכסים, כלומר דירות בבעלותם, וסכומי כסף לא מבוטלים "מעבודה" בכנסת.

עכשיו מנטרות ללא סוף כגון שימת האגו בצד, אחריות לאומיות ושאר בלופים המעופפים אל עבר הציבור כמשפטי מחץ לכאורה, יטוסו לכל עבר בעוד שכל עניינם של משגרי המסרים הוא להיכנס לכנסת בכל הכוח ואז לנוח.

אייר פורס 1 הישראלי ממתין לראש הממשלה הבא ופמלייתו על המסלול

ההזדמנות של גנץ ולפיד לחלוק שנתיים כל אחד במשכן ראש הממשלה בירושלים, להיפגש עם מנהיגי העולם בטקסים ולא לשכוח את הבונוס החדשני, מטוס "האירפורס 1" הישראלי הממתין לראש הממשלה הבא על המסלול בבן גוריון...

כפי שהובהר, הבחירות הללו באפריל אינם של המועמדים, אלא מבחן לתושבי ישראל עד כמה הם כצאן מובל להמשך היותם פרייארים.

דרך אגב, ידוע כי טיסות לחו"ל באותו יום חופשי, כל כך זולות ומשתלמות, ולעומת זאת הבחירות לא ישנו דבר בחשבון הבנק של הבוחרים לטווח הרחוק ממילא, אז למה לא לנצל יום חופשי בתשלום?

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

קמפינג אוהל עיר אוהלים - CC0

חוסר היענות: קריסת פרויקט עיר האוהלים לאורחי האירוויזיון

איפה נשמע כדבר הזה, מדונה ״להקת החימום״ של האירוויזיון...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.