בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / כבר לא ברור האם מדובר בשלטון החוק, או במפלצת החוק שקמה על יוצרה
בנימין נתניהו שמעון פרס (לע"מ)

כבר לא ברור האם מדובר בשלטון החוק, או במפלצת החוק שקמה על יוצרה

חקירות בנימין נתניהו החלו בדיוק באותה דקה לאחר שהאליטות הלכו לישון באותו לילה בשנת 1996, עם שמעון פרס ז"ל כראש הממשלה, והתעוררו בהלם עם ביבי בשלטון (קרדיט תמונה: לע"מ)

מאמר דעה

שערו בנפשכם את רגשות המשפחות השכולות ומשפחות נעדרי צה"ל היקרות חוזות בקרקס החקירות הזה כנגד מי שתלו בו תקוות שמא יביא להם בשורה בקרוב, ואיך תיקי 1000 עד 4000 הפכו לנושא עיקרי (בלעדי) במדינת ישראל, ובה בעת ראש הצבא מהחזקים והמדויקים בעולם, מכריז- אופס… שחרור גופות מחבלים נבע מתקלה. תקלה?!?

אם לא די בכך, אזי השרה הנכבדת רגב עולה על הבימה, ומשחררת בדיחות כי הנה נפתחה חקירה מספר 7000 בחשד לשוחד כיוון שנחקר מספר 1 בישראל קיבל עוגייה בעודו בגן הילדים מן הגננת, דרך אגב, נתניהו, אולי לא בדיוק בגיל גן הילדים, אך את ילדותו בילה בארצות הברית, ואם נצטרף למשחק בו כל אחד 'יודע' מה השני חושב, אזי אולי בדיעבד נתניהו מצטער מאוד כי לא נשאר באמריקה…

מילא שאתם לא ממש מייצגים את הציבור, הפכתם לקוראי מחשבותיו?

האבסורד החולני לפיו הנבחרים טוענים לייצוג הציבור, ומדברים בשם הציבור שלא לומר לכאורה גם מטעמו, כבר דבר שבהרגל, אך עתה גם קובעים מה הציבור מאמין או שלא מאמין, טיפש או חכם. וכאן המקום לאותו ציבור, תושבי מדינת ישראל, להודות לכל אותם המתיימרים בטלפתיה-פוליטית על הציונים שהעניקו להם.

אולם לא זו הנקודה המעניינת ואולי החשובה שבגינה כדאי לחדד בעת הזו את החושים. מסתמן כי המערכת מתגלה במערומיה, ומי הם באמת. זאת מעבר לליצנות וחידודי הלשון של הנבחרים, שהציבור כבר מאס בהם בעליל, והלא כולם מדברים בשם הציבור, אזי נרשה לעצמנו לעשות גם כדבר הזה.

היש מה לצפות מהנבחרים הבוגדניים ביום הדין

ממתנגדי נתניהו לא מצופה אחרת ממה שכבר נשמע מפיהם מפיק המרגליות, אך מחברי מפלגתו, רבותי, חברי מפלגתו, מה קרה מריחים את הדם? מה הצדקנות הזו, ראש הממשלה נחשד זה יותר משני עשורים. זה החל בדיוק דקה לאחר שנבחר ב-1996, כאשר השמאל הלך לישון עם פרס והתעורר בהלם מוחלט עם ביבי בשלטון.

מה נזכרו אמש, לפתע פתאום, לאחר "ההתפתחות" בחקירת 4000 לרוקן את הנדן מחרבם, אין זו אלא סגירת חשבונות על חשבון צדקנות מדומה. אך שכחתם, הציבור כבר קיבל את אות ה"לא טיפש" מה אתם חושבים, שהציבור הנבון אינו מבין מה מסתתר מאחורי הברוש?

הא, חזן, גליק וחבריהם? הבוגדנות שלכם אף לא ראויה לציטוט. ועל היהירות, בהנהגת 'אני כוחי ועוצם ידי' של אלשיך, מי שעומד בראש כפיית (אכיפת, לשעבר) החוק, קצרה היריעה מלהתייחס.

אין זה לומר כי אין דברים בגו כנגד ביבי, אך לא צריך להיות חכם גדול כדי לראות כי האובססיה "לחוק" מתורגמת תוך הגזמה יתרה. חוק נועד לסדר והגנה על האזרח, לא לעסק ריווחי בפורמט של קנסות וריביות, מארבים על אזרחים עם פלאי הטכנולוגיה, ובטח לא עבור האובססיה החולנית הזו לראות את נתניהו דר בלשכה שהוקמה לצורך הנבחרים במעשיהו.

אולי לעת הזו הגיע ביבי לראש המערכת

אל תטעו, ממש לא באנו להגן על ביבי, אלא על הציבור. נכון לציין כי לא הכול קורס, וממילא, אל דאגה, מדינת ישראל אולי המדינה היחידה בעולם שכבר הקימה "כנסת" חלופית בכלא מעשיהו, לכל ראש ממשלה, נשיא, ראשי הרבנות מטעמה ונכבדים נוספים שאף במאסרם יזכו לכבוד מלכים. ויש שהיו שם שתיארו את המתחם כבית מלון של ממש, רק מבלי יכולת לעזוב… אלא אם כן אתה חבר של ריבלין, כמובן, אזי תזכה להנחות שאחרים כגון אלאור אזריה, לא קיבלו.

תושבי ישראל ודאי נדהמים לראות כי חגיגות 70 שנותיה לתפארת מדינת ישראל, החלו בצורה כזו, וכבר ודאי שיעיבו על חגיגות נוספות שאולי חלקן אף יתבטל נוכח ההתפתחויות הפוליטיות והבוגדנות הנפיצה שעלולה להוביל לבחירות בכל רגע נתון. ובכלל למי נותר חשק לחגוג, ויתרה מכך נוכח המציאות, על מה החגיגה.

המראות האחרונים ובמיוחד אלו של בוגדנות חסרת תקדים וחוסר חבריות שכזו מצד נבחרי הציבור, הרחוקים מסיפורי האחווה ומסירות הנפש בארץ ישראל לפני הקמתה של המדינה, אומרים היום 'דרשני' לכל אחד ואחת.

האם הנבחרים מדושני העונג לא יבגדו בציבור ביום הדין, כפי שעושים לחברם בשעת האמת ויתנו לציבור לספוג מכה כואבת בעוד שהם מוגנים היטב בבונקרים עם בני משפחותיהם "מנהלים את המדינה"?

כבר לא ברור האם מדובר בשלטון החוק, או במפלצת החוק שקמה על יוצרה. הרי אין תושב בישראל שמדינת ישראל דרך רשות זו או אחרת אינה מסבה לו צער ודוחק כלשהו, בין אם זה במיסוי, קנסות יתר בכל תחום בסכומי עתק, ריביות רצחניות שאף בשוק השחור אינן קיימות, מעצרי ומאסרי שווא, ולמרבה האירוניה עתה מפלצת "החוק" הזו המנסה להצטדק באין מצדיק, ותוקפת במלוא עוזה פנים מול פנים את ראש המערכת.

צבועים נמאסתם!

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות

2 תגובות

  1. אכן מפלצת חוק… ואשר לבוגדנים, ודאי, אני לא ליכודניק ולכן מודה בנגיעה בדבר, אך הייתי אומר כך בכל תרחיש גם במפלגה אחרת, ביבי אכן חשף כי קבוצת נבחרי הציבור ואני מכליל גם מאלו שאני תומך בהם, חבורה של קאקרים שכל עניינים זה הם הם והם ואז הציבור.

  2. מי שמך בכלל ? הורק את הדיו שבעט שלך לפני שתדבר על אורן חזן !