בס"ד ט״ז באדר א׳ תשע״ט , יום רביעי , פברואר 20 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / מה משותף לרובי ובוגי? נדמה כי המילים שלהם לא אומרות כלום
רובי ריבלין - טוויטר

מה משותף לרובי ובוגי? נדמה כי המילים שלהם לא אומרות כלום

נשיא מדינת ישראל רובי ריבלין (קרדיט תמונה: טוויטר)

דעה

על הנשיא רובי, כבר ממש לא נעים להוסיף ולתאר את מהותו של האדם הלא נכון בתפקיד המיותר לכתחילה, כשמצבם הכלכלי של רוב תושבי המדינה בכי מר, וזהו גם לעג לרש עקב ההוצאות הגרנדיוזיות של המוסד שכבר מזמן היה צריך להידחק אל שולי ההיסטוריה של מדינת ישראל.

בוגי יעלון, כשלא ברור מה לו לחפש בדרך להשפלה פוליטית במפלגתו חסרת התומכים ועל פי הסקרים גם מצביעים, ממשיך במסע הנקמה שלו נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שאמנם אינו חף מביקורת אך כל עוד בוגי לא ירפה, יהיו הדברים ניכרים כהתיימרות חסרת תכלית.

הנה לנו עוד יום בחייה של המדינה, בה צה"ל פועל אי שם בעורף האויב, בה הגזרה הצפונית שמזה 70 שנה אף פעם אינה שקטה, שוב תוססת בתקשורת, וכמה ליצני החצר ממשיכים לתת ביקורות מחד וציונים לשבח מאידך. אך הפתטי מכל היא הבחירה לעטות ארשת חשאיות ממלכתית משל היו הם בחוד החנית, או שמא מהווים הם איזושהי פונקציה בכלל, במערכת הביטחונית-מדינית.

משה בוגי יעלון בחורפיש - Jusmine

משה בוגי יעלון בחורפיש (קרדיט תמונה: Jusmine)

סרק סרק

מבלי לחלק תארים לכבוד הנשיא ושר הביטחון הכושל והמודח, יעלון, ניתן וודאי למצוא בהצהרותיהם לאחר התקיפה בסוריה, תופעות התנהגות כגון אלו שצוינו בפסקה הקודמת. רובי מדבר כמו רמטכ"ל מצביא העם, ובוגי מדבר כמו נשיא חסר שיניים.

דברי זה ודברי זה מיותרים. לא נדרשת כרגע חוות דעת שמא מדינת ישראל צריכה או שאינה צריכה לאותת בפירוש את כוונותיה לאחר ההתגרות חסרת התקדים מהעידן האחרון מצדה של אירן, שבפועל כמעט והפציצה את החרמון אתמול, ובטח לא דברי אני כוחי ועוצם ידי המגוחכים של רובי. עוד רגע קט יצא עם דרבוקתו וחרבו לכאורה כדי להילחם באירנים בדמשק.

פוליטיקה כדבר שעל פי רוב מוחלט דוחה מעיקרו, ופתטיות כדבר הנקנה על ידי דורשיה- נתפסים כבזבוז זמן עבור תושבי ישראל שנאלצים להיחשף להתלהמות שווא, דברי סרק, ופשוט מייחלים למתנדב שיאמר כי "המלך הוא עירום". אין צורך בכל מיני גנרלים כושלים מהעבר שגולת הכותרת שלהם היא מלחמה ללא פשרות. כן, מלחמה ללא פשרות.. זכורה לתושבי ישראל בין היתר ממקרים כמו בפרשת סמל אלאור אזריה, על דגל "הערכים". מי הם הצמד חמד שיגדירו ערכים מה הם? ומה הצורך בהוצאות אינסופיות בעבור "נשיא החצר"?

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

יאיר לפיד - חיים צח לע"מ

עם התכווצותו של גנץ וכפי שהערכנו לפיד מתקרב עוד צעד לבלפור

במציאות בה הציבור לא יכול שלא לפחות לעיין בנושא הפלילי לכאורה של ביבי, הדבר ישפיע על תוצאות הבחירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.