2023 שוב ערך האת’ריום נמוך בכל הזמנים לאחר הנישואין

האמת, החל מהחלק האחרון של 2023, צמד ההחלפות ETH/BTC נכנס לתקופה של פעילות שווה. כאן, שווי השוק של ETH מייצג בערך חלק משווי השוק של BTC, שהוא לכל הדעות שיווי משקל מסוים בשווי הנתפס על ידי המגזר העסקי המתמשך. שבירת שיווי המשקל הזה דורשת כוח חיצוני או גירוי של סיפור אחר.

לדוגמה, ההצפה בתנועה ב-Ethereum מהדקת מנחה קריסה מורחבת של ETH, או ETH נחשב יותר על ידי כסף קונבנציונלי. עם זאת, עדיין אין סימנים כאלה, מה שהופך את הערכת השווי היחסית בין BTC ו-ETH לבעייתית.

נכון לעכשיו, Coinshares, הידועה בתור “הספקולציות והחילופי המשאבים הממוחשבים הגדולים באירופה”, סיפקה סקירה כללית לרכישת הבנה לגבי הרהורים ופעילויות של תומכים פיננסיים מומחים בתחום המשאבים המתקדמים. לפי ההשלכות של סקירת המפקח הרבעונית של המשאבים המתקדמים ביותר של Coinshares, מבין 43 מנהלי הנכסים שנחקרו (עם כל המשאבים של 390 מיליארד דולר), 60% ממנהלי הנכסים מקבלים של-ETH את אפשרויות הפיתוח הטובות ביותר ב-2023.

המחקר גילה באופן דומה כי האינטרסים ב-BTC ו-ETH התגבשו ונזכרים בהדרגה עבור תיקי קרנות נאמנות, בעלייה מ-0.7% ל-1.1%, כאשר הדפוס של זכירת משאבים ממוחשבים לתיקים מונע על ידי עניין והשערה של לקוחות.

לאור האנרגיה האנכית החדשה, דיאגרמת הקשת של BTC קפצה חזרה מ”אזור ההצעה הזולה” הבסיסית לצומת של “אזור הרכישה” ו”אזור הצבירה”, בעוד ETH נמצא כעת בחלק התחתון של “אזור מכירה בעלות נמוכה.” אם דפוס העלייה של השוק הבא יאושר, הרבגוניות של העלייה של ETH תהיה ראויה לציון יותר מזו של BTC.

שנחאי משפצת את לחץ המכירה
החומר הבסיסי ביותר של השיפוץ בשנחאי הוא שהוא יאפשר משיכה של 16.45 מיליון ETH שננעלו והושבעו בשרשרת המדריכים מאז דצמבר 2020.

במקרה של חוסר סיכוי שהמחזיק רק צריך להוציא את תגמולי ההסכם שנרכשו לאורך הטווח הארוך, זה נוטה להיות מטופל במהירות ללא רירית. ככזה, ניתן להסיר מיד את התגמולים המוחלטים (כמיליון ETH) שנרכשו על ידי סימון בשנתיים שמעבר לכך.

כדי לשלוף את כל ה-32 ETH של כל רכזת יחד עם הפרס, יש לו מקום עם הסרת שכבת ההסכם, הכוללת אבטחת רשת ודרישות לעמוד בתור. נכון לעכשיו, המספר המוחלט של רכזות ETH הוא צפונית ל-500,000. לאור מידע זה, שנגחאי יכולה להוציא עד 1,800 רכזות (57,600 ETH) בכל יום לאחר העיצוב מחדש.

בציפייה ש-10% מהרכזות יצטרכו לצאת, הם צריכים לעמוד בתור יותר מחודש. די חשוב כעת להיכנס לרשת Ethereum בתור מאמת גם צריך להתיישר, וסכום המעבר היומיומי וסכום החופשה היומיומי הם חישובים דומים. בסיכוי הבלתי שנקבע על סמך 500,000 רכזות, ישנם 1,800 רכזות בכל יום, מה שיכול לשמור על רכיב ההסכם הכללי של Ethereum יציב ולהשיג נחיתה עדינה.

בנוסף, בקרב ה-ETH שלוקחים כעת חלק בנדר, חלק עצום (ההערכה הוא מעל 60%) הוא נזיל. לדוגמה, ETH שהובטח בלידו יכול לקבל stETH, שניתן להחליף בגלוי DEX או שלבים שונים. עבור אותם מאמתים שלא הסירו להיטות נדרים, ייתכן שהם הסירו בעבר מסביבת ההבטחה של Ethereum. עבור העודף נשבע ETH, לחץ המכירה לא אמור להיות מושלם מדי.

לפי נקודת מבט אחרת, כאשר העיצוב מחדש של שנגחאי פורה, ניתן להסיר בהחלט את ה-ETH שנשבע על הרשת המרכזית של Ethereum (זמן השורה לא יהיה ארוך מדי). למען האמת, עלות המימון ההבטחה של ETH היא מחזור משחק ייחודי. בנקודה שבה כמות ה-ETH הנשבעת קטנה, שיעור החזרת הנדרים גבוה במיוחד. מתרשים ETH הבטחה APR, כאשר הסכום המצטבר של נדר הוא 790,000, APR יכול להגיע ל-17.6%.

כך או כך, כאשר אפ”ר גבוה יגרור אינספור הבטחות של ETH, הא”ר יקטן בהדרגה. בשלב שבו כמות ה-ETH שהובטחה תגיע ל-10 מיליון, ה-APR יירד לסביבות 5%, שזו הרמה המתמשכת. בכל מקרה, ככל שה-ETH הבטיח מתרחב, עיקול הירידה ב-APR יהיה חלק יותר.

ההרשעה הגבוהה, עלות המימון המופלגת וההבטחה הניתנת להתאמה שהושגו על ידי הנסיגה הפתוחה של נדר ה-ETH המוזכר לעיל, לא רק יעודדו מחזיקי ETH חדשים לקחת חלק בנדר, אך בנוסף לקרנות או לווייתני גוליית שנשבעים להמשיך להבטיח . בחירה טובה.

רשת נסיגת הבטחה: ב-1 בפברואר, רשת הבדיקות הציבורית של Zhejiang אפשרה ללקוחות Ethereum ליצור מחדש את הדרך הנפוצה ביותר לשלוף את ה-ETH הנשבע שלהם. רשת הבדיקות הציבורית של ג’ה-ג’יאנג, שנשלחה ב-10 בבוקר ב-1 בפברואר, תציע למאמתים את ההזדמנות לשחק את יכולת הנסיגה על צורה מחודשת של Ethereum לחיקוי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *