בס"ד ט׳ במרחשון תשע״ט , יום חמישי , אוקטובר 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6627.64 | €5679.36 | £5060.37 | ¥728645.42 | 17/10/2018 23:29
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / אחוז הפופולאריות של הגברת הראשונה נוסק לכיוון ה-60% ומעלה
השירות החשאי האמריקאי שומרי ראש דונלד ומלאניה טראמפ (US Secret Service)

אחוז הפופולאריות של הגברת הראשונה נוסק לכיוון ה-60% ומעלה

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ורעייתו מלניה טראמפ (קרדיט תמונה: US Secret Service)

שיעור הפופולאריות של הגברת הראשונה, אשת הנשיא, מלניה טראמפ, זינק בכ-20 נקודות מאז הושבע הנשיא, דונלד טראמפ, לנשיאות ארצות הברית בחודש ינואר בתחילת השנה.

את הנתונים סיפקה חברת גאלופ מתוך סקר שערכה לאחרונה. הסקר מחמיא מאד לגב' טראמפ ומצביע על כך כי למרות המערכה הבלתי פוסקת כנגד בעלה הנשיא, פחות משליש מאזרחי ארצות הברית גיבשו כנגדה דעה שאינה חיובית עקב מסע שטיפת-המח האמור, והבלתי נלאה המתחולל מזה יותר משנה במסגרת המיינסטרים מדיה.

פרשנים מסבירים כי מדובר בצלחה מסחררת אף יותר עבור הגב' טראמפ, במיוחד עקב העובדה כי רק לאחר תקופה מסיימת בה המתינה לבנם של הזוג הנשיאותי, בארון טראמפ, כדי שיסיים את שנת הלימודים אותה כבר החל בניו יורק, חברה לבעלה בבית הלבן ורק מאז למעשה נחשפה לתקשורת והחלה בפעילותה הציבורית כגברת הראשונה.

ולדימיר פוטין ג'יל סטיין הגנרל פלינט (WPNCC)

ג'יל סטיין מנהיגת הירוקים עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין- איך שגלגל מסתובב לו, עתה צפויה סטיין (מימין) להיחקר על קשריה עם רוסיה (קרדיט תמונה: WPNCC)

בשבוע האחרון שוב ניסו אותם גורמים משוחדים שאינם בוחלים באף נושא, לחולל מערכה תקשורתית כנגד הנשיא טראמפ ומשפחתו, תוך שימוש ציני ובוטה באופן בחירת הקישוטים המסורתיים המעטרים את הבית הלבן בתקופת החגים, אותם בחרה הגב' טראמפ. אולם הניסיון הנואל כשל כישלון חרוץ הפעם, תוך ביקורת נגדית חריפה מאד משני צדי המתרס הפוליטי שכבר עייפים מהסיקור המשוחד והשלילי.

במקביל לנתוני הפופולאריות הגואים של הגברת הראשונה, ממשיך שוק ההון בארה"ב לשבור שיאים היסטוריים. עתה גם בקרב מתנגדי הנשיא לכתחילה, יש כבר מי שמודים כי שנתו הראשונה בוושינגטון היא ניצחון גדול במספר לא מבוטל של תחומים והכלכלה בפרט.

גל החקירות המתוקשר בנושא רוסיה, הלך והתרחק מן הנשיא, כל הידיעות האומרות אחרת התגלו עד כה אחת לאחת כפייק-ניוז, תוך שמספר עיתונאים סולקו או התפטרו עקב כך. עתה פונה החקירה גם לכיוונים מפתיעים יותר, ידיעה שהתפרסמה היום (שלישי) מלמדת כי ג'יל סטיין מנהיגת הירוקים שלקחה מהציבור מיליוני דולרים כדי לספור מחדש את קולות המצביעים כזכור, נחשדת היא עצמה בחבירה לגורמים רוסיים, תוך שוועדת הסנאט למודיעין כבר החלה לכאורה בבדיקת הנושא.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

מבזק טודיי - טודיי Twoday Breaking News

הזכייה המקסימלית בהגרלת המגה עלתה ל-900 מיליון דולר

לאחר שלא זכה אף כרטיס בהגרלת המגה מיליון בסכום של יותר מ-600 מיליון דולר, זינק