בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6364.31 | €5575.7 | £4990.82 | ¥706976.91 | 18/08/2018 20:29
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / אחוזת הקיץ של משפחת הנשיא לשעבר אובמה עומדת למכירה בכ-18 מיליון דולר
אחוזת הקיץ ששכר אובמה (קרדיט תמונה: realtor.com)

אחוזת הקיץ של משפחת הנשיא לשעבר אובמה עומדת למכירה בכ-18 מיליון דולר

אחוזת הקיץ ששכר אובמה (קרדיט תמונות: realtor.com)

אחוזת 'מרתה וייניארד' אותה שכר הנשיא לשעבר ברק אובמה ומשפחתו בקיץ 2013 בעודו מכהן כנשיא, עומדת למכירה ב-17.75 מיליון דולר.

האחוזה הידועה בשמה צ'ילמארק, קיבלה את הכינוי "גן עדן נשיאותי" לאחר שהוכשרה כמתאימה לארח את נשיא ארצות הברית ובני משפחתו.

מדובר בכ-650 מטר מרובע, של שישה חדרי שינה וחמישה אמבטיות מלאות על פני שטח של תשעה וחצי דונמים מיוערים עם נוף לחוף.

אחוזת הקיץ ששכר אובמה (realtor.com)

האחוזה נמצאת במרחק של 120 מטרים מקו החוף של האוקיינוס האטלנטי, ומציגה נופים פנורמיים של האוקיינוס, רצפת עץ אלון ורצפת ליימסטון, גומחות לחימום עם קורות עץ גדולות מהרגיל, תקרות זכוכית, חדר כושר פרטי, שני חדרי שינה בקוטג' לאורחים, ושלושה רצועת חוף פרטיים הנגישים גם בסירה, ורשימת המותרות עוד ארוכה.

ואם חשבתם שלנשיא אובמה אשר 'רק' שכר את הבית ואולי אף על חשבון הבית הלבן, אין כל נגיעה בדבר המכירה, אז רק כחומר למחשבה, מסתבר כי תמונות אומנותיות בשחור לבן של הנשיא אובמה והגברת הראשונה דאז, שצולמו בשנת 1996 'כלולות' במחיר.

אחוזת הקיץ ששכר אובמה (realtor.com)

מסתבר כי למשפחת אובמה במשך שמונה שנות כהונתם בבית הלבן, אחוזה זו היתה המקום המועדף עליהם בחודשי הקיץ אותה שכרו כאמור מספר פעמים באותה תקופה.

עתה כאשר לנשיא המכהן דונלד טראמפ אשר אינו לוקח משכורת כנשיא, אחוזות בבעלותו, החליטו בעלי האחוזה להזדרז ולנסות ולהרוויח מהמכירה כמה שיותר, כי האחוזה הנשיאותית, ודאי שלא מעניינת כהוא זה את משפחת טראמפ.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״