בס"ד י״ג באדר ב׳ תשע״ט , יום רביעי , מרץ 20 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / חדשות כללי / חברת התעופה: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

חברת התעופה: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

אלסקה איירלינס (קרדיט תמונה: CC0)

"מצב מסריח" במהלך טיסה שגרתית של חברת אלסקה איירליינס, אילץ את המטוס לבצע נחיתה בלתי מתוכננת ביום ראשון - אבל חברת התעופה אינה מתכוונת לקחת את האחריות על הסירחון המחליא והבלתי נסבל במטוסה.

בעקבות הצהרה קודמת שבה אישרה אלסקה איירליינס, כי "ריח חזק" היה אחראי להפניית הטיסה מסן פרנסיסקו לניו אורלינס ולהנחיתה בזריזות בלוס אנג'לס ביום ראשון, החברה אומרת כי הריח לא נגרם בעקבות כשל במטוס עצמו, אלא בגלל "מישהו או משהו בתא הנוסעים."

"לאחר בדיקת התחזוקה, נקבע כי הריח לא נגרם על ידי המטוס." אמר דובר של אלסקה איירליינס. "אנו מאמינים כי הסיבה של הריח נבעה ממישהו או משהו בתא הנוסעים. המטוס הוחזר לשירות."

בהצהרה המקורית בתחילת השבוע נאמר כי: "ריח חזק זוהה בתא הנוסעים במהלך הטיסה, בחלקו האחורי."

המטוס נחת בבטחה ב-LAX בצהרי יום ראשון, ו-136 הנוסעים הופנו לטיסות אחרות, כאשר במקביל אישרה החברה כי המטוס "נבדק על ידי טכנאים כדי לאתר את הסיבה לריח החריף."

לטיסה שנאלצה לבצע נחיתת חירום ב-26 ביולי לאחר שהנוסעים זיהו ריח חריג, הוזמן צוות חומרים מסוכנים כדי לבדוק את המטוס לאחר שמספר נוסעים טופלו בשדה התעופה לאחר הנחיתה בעקבות סימפטומים, כולל כאבי ראש, בחילה וקשיי נשימה.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

קמפינג אוהל עיר אוהלים - CC0

חוסר היענות: קריסת פרויקט עיר האוהלים לאורחי האירוויזיון

איפה נשמע כדבר הזה, מדונה ״להקת החימום״ של האירוויזיון...