בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6343.51 | €5555.66 | £4974.52 | ¥704048.5 | 18/08/2018 09:54
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / משפחה / הורות / עוברים דירה הקיץ? אפליקציה תאתר עבורכם ביה"ס ונדל"ן במשולב

עוברים דירה הקיץ? אפליקציה תאתר עבורכם ביה"ס ונדל"ן במשולב

רשימת בתי הספר המובילים (קרדיט תמונה: יחצ )

הורים המתלבטים בבחירת מקום מגורים למשפחה עם ילדיהם קטנים, לא מן הנמנע כי בהתחשב גם בנתונים נוספים מה שיכריע את הכף יהיה איכות מערכת החינוך האזורית.

עתה שהחליטו ההורים כי חינוך ילדיהם לפני הכל, מסתבר כי נדרש בעבורם גם מאגר נדל"ן רחב מספיק עם היצע לכל נפש המשלב את נתוני מכירת הדירות יחד עם דירוג ושלל נתונים חשובים על בתי הספר הטובים ביותר באזור.

כרגע מדובר בעיקר בערים הגדולות: תל אביב, חיפה, ירושלים ובאר-שבע, ובדיקה של מחירי הדירות המשפחתיות באזורי השיוך למוסדות הטובים ביותר.

הסטארטאפ החדש מלקט את מכלול הנתונים מהדרוג הנעשה בשקלול נתוני מיצ"ב, ממוצע השיגים לימודים בעברית, אנגלית ומתמטיקה ותחושות התלמידים כלפי בית הספר ומנגד את נכסי הנדל"ן הרלוונטיים.

לקבלת פרטים על השקעות הנדל"ן החמות ביותר בישראל

לדברי שי שפיגלבלט מנכ"ל הסטארטאפ RealX: "רכישת דירה למגורים הינה החלטה כלכלית מהחשובות בחיינו. בבואנו לבצע את המהלך, אנו מגלים כי לשם ביצוע ההחלטה עלינו לשקלל המון משתנים, שאחד הגורמים המשמעותיים ביניהם עבור משפחות לילדים קטנים הוא רמת החינוך."

אודות ליהי רם

ליהי, משמשת כעוזרת לכתבי האתר ולעתים ככתבת משנה בנושאים מסוימים. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה