בס"ד י׳ בניסן תשע״ט , יום ראשון , אפריל 14 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בכותרות ועוד / חשד: פרקליט המדינה שי ניצן קיבל טובת הנאה
שי ניצן (עמוס בן גרשום לע"מ)

חשד: פרקליט המדינה שי ניצן קיבל טובת הנאה

בתמונה: שי ניצן (קרדיט: עמוס בן גרשום לע"מ)

אילה חסון חשפה כי פרקליט המדינה שי ניצן, קיבל במתנה זוג כרטיסים לו ולבת זוג עמה הגיע למופע, בשווי מאות שקלים ממפיק אירועים מפורסם הנותן שירותים למדינה.

ניצן טען בתגובה, כי הכרטיסים נתנו לו על ידי "חבר ילדות קרוב" שאין לו כל קשר למדינה, אולם חסון חשפה עוד, כי אותו גורם שנתן לו את המתנה כלל לא גדל ולא גר באותה העיר של ניצן, מה שמפריך לכאורה את דבר היותם חברי ילדות קרובים כפי שתיאר ניצן.

הכרטיסים כאמור בשווי מאות שקלים היו עבור הופעה של להקת הצבא האדום שנערכה בבריכת הסולטאן בירושלים. עלות כל כרטיס כמה מאות שקלים. לניצן ובת זוגתו התלוו אותו מפיק אירועים ידוע ורעייתו כך פורסם בערוץ 10, שם נאמר עוד, כי בניגוד לגרסתו של ניצן מדובר במפיק המבצע הפקות עבור המדינה ולא גורם שאין לו כל קשר למדינה.

ביקורת קשה נשמעה בתכניתה של חסון על ניצן, בפרט כי ניצן כבר היה מעורב בעבר בכתבי אישום על בסיס של שוחד ללא שהוכח השוחד, אלא שהחוק קובע כי הנסיבות גם ללא שבוצע אקט של שוחד בפועל, מחייבות כתב אישום שכזה.

אם כן אומרים המבקרים, מדובר כאן באיפה ואיפה, מאחר ואם היה מדובר בחשוד או משהו המעורב באיזו פרשה לדוגמא, כך אמר אחד מן המשתתפים בתכנית, ראש רשות עירונית, אזי ההתייחסות של ניצן עצמו הייתה לגמרי אחרת, כך מן הדברים.

אודות צוות עורכים

צוות עורכי טודיי מורכב מכתבי חדשות בעיקר בניו יורק וישראל העובדים מסביב לשעון הגלובלי כדי לתת לכם את החדשות העדכניות והמדוייקות ביותר ובזמן. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

קערת פסח דקורטיבית מקריסטל (עדי קראוס- יח''צ)

חוששים קולינרית לקראת הפסח? הנה כמה טיפים ועצות בריאותיות

שיהיה לכולנו חג פסח שמח, כשר ובריא!

תגובה אחת

  1. גם היה אח. שלו פרקליט מדינה חייב להיזהר. מי שלא נזהר בקלה כבחמורה אומר הרבה מאד של אמינותו. והוא לא הכחיש בכלל שהלך לבלות על חשבון אדם אחר. משהו פה לא מריח טוב.