בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6364.31 | €5575.7 | £4990.82 | ¥706976.91 | 18/08/2018 20:30
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / המחבלים כבר החלו את 'חגיגות' ה-70 למדינת ישראל- מישהו מתעורר?
ליברמן חיילים צפון גולני - אריאל חרמוני,דוברות משרד הביטחון

המחבלים כבר החלו את 'חגיגות' ה-70 למדינת ישראל- מישהו מתעורר?

שר הביטחון אביגדור ליברמן במהלך תרגיל בצפון- ארכיון (קרדיט תמונה: אריאל חרמוני, דוברות משרד הביטחון)

למרות כי מלמעלה עדיין מרחף ענן המטיל צל כבד יחד עם ניחוח חריף של בחירות, ומלמטה בקרב רוב התושבים נמשכת ההתעסקות הבלתי נלאית בפרנסה הלחוצה במדינת ישראל, ואף למרות העובדה כי כוכב כדורגל כחול יותר מלבן נמצא עתה בכותרות יחד עם שאר הנושאים "החשובים" המעסיקים את כולם במדינה יותר ויותר, כדאי מאד לשים לב למה שהולך ומתגלגל בימים האחרונים.

פיגוע רודף פיגוע, ולאחריו מנטרה מגוחכת של משפחות המחבלים "המופתעות" עד כדי כך, שמעבר להסברים ההגיוניים לתאונה לדידם, עוד שנייה ממש, אף יניפו את דגל המדינה מעל ביתם לאות התנערות כביכול ממעשה בנם המחבל המתועב.

תעוזת המחבלים ממקבץ הפיגועים האחרונים, מלמדת על הליכתם הברורה לגרדום מחד, ומאידך על המגמה שללא ספק קיבלה 'אור ירוק' ממפעליהם של "הבודדים."

הבטיח הרים ואף גבעות לא סיפק

כמה מפתיע כי בימים אלו שר הביטחון, שאמנם ישנם רבים אשר אינם מייחסים לו ברצינות את האחריות היומיומית לתפקידו כמי שהבטיח הרים ואף גבעות לא סיפק, אך באופן ייצוגי בכל אופן כך הוא נקרא, והוא, השר אביגדור ליברמן, בוחר בימים רגישים אלו להיעדר עד לסוף השבוע בעבור נסיעה לאפריקה, חשובה ככל שתהיה, ודאי שאינה עולה על חשיבותם של חיי תושבי מדינת ישראל.

אין כאן המקום, לא לפתוח פה לשטן ובהחלט לא לתת במה למפגעים הארורים, לכן נקצר בדברים עם הדגשה כי כדאי מאד כי אלו המחשבים בתכנת אקסל יחסי עלות-תועלת, את "המחיר" והרואים "בנחישות, ובאחריות…" בחיי יהודים מתחתית החמ"ל בבור המוגן רק קצת יותר מאשר סטטיסטיקה, יתעוררו, לפני שחגיגות ה-70 להם הם כל כך מתכוננים ומתמרקים עם נאומיהם והטפת הציונות ושאר בבל"ת, יקבלו פן אחר לגמרי, וכרגע לכיוון זה חס ושלום נושבת הרוח.

אודות צוות עורכים

צוות עורכי טודיי מורכב מכתבי חדשות בעיקר בניו יורק וישראל העובדים מסביב לשעון הגלובלי כדי לתת לכם את החדשות העדכניות והמדוייקות ביותר ובזמן. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״

תגובה אחת

  1. לדאבוני, הצדק אתך