בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / נדל"ן / חדשות ענף הנדל"ן / מעבר המגורים למרכז הולך ומרוקן אזורים שלמים בארץ, מה מושך לשם?
תל אביב ים בנייה נדל"ן - slidezero-123RF

מעבר המגורים למרכז הולך ומרוקן אזורים שלמים בארץ, מה מושך לשם?

תל אביב מספקת ים ונדל"ן תוססים (קרדיט תמונה: Slidezero\123RF)

הבחירה באזור מגורים ספציפי עשויה להיות קריטית ומכרעת עבור נושאים רבים בחיי היומיום, החל מאיכות החיים, ועד לסוג החברה שתהיה לכם ועקב כך – כל תנאי החיים.

לכן הבחירה במקום שמבטיח הזדמנויות רבות גם בשוק העבודה, גם בתחום הבילויים וגם בנושא החברתי היא חשובה ביותר, בעיקר עבור אנשים צעירים.

יש אינספור יתרונות למגורים במרכז ואנו נזכיר את המשמעותיים ביותר שבהם.

 קרבה לנקודות מסחריות ותעשייתיות חשובות

על אף שיש מרכזי פיתוח שונים הפזורים בכל הארץ, המציאות היא שהמקומות הטובים והמתקדמים ביותר תמיד נמצאים במרכז.

זה מביא לחשיפה לאנשים ברמה הגבוהה ביותר, להזדמנויות התקדמות רבות בתחומי עבודה רבים, וגם מאפשר לקבל משכורות גבוהות יותר, כפי שמקובל באזור זה.

אם אתם מחפשים לצמוח בתחום העבודה שלכם, סביר להניח שתמצאו את החברות או המתחמים המתאימים ביותר לכך דווקא במרכז הארץ.

חיי לילה תוססים

זהו נושא חשוב לאורך תקופות רבות בחיים, גם כשמדובר בצעירים וגם כשמדובר בצעירים פחות, מכיוון שזהו חלק חשוב ביותר של החיים.

זה מאפשר להגיע לנקודות המיוחדות ביותר בארץ בקלות, ואם אתם מתגוררים בתל אביב – אז אפילו ברגל או בעזרת האופניים.

שומרי שבת רבים בעיר, מחפשים להתאוורר עם המשפחה במוצאי שבת, ולתל אביב בהחלט יש מה להציע, אם זה מסעדות ובתי קפה כשרים בנמל ועוד.

[מודעה] נדל"ן מניב בהישג יד – עכשיו זה הזמן

מחירי הנדל"ן – עד כה מי שרכש תמיד הרוויח

הנדל"ן בארץ יקר באופן כללי, אך בגלל שאזור המרכז מהווה את נקודת המפתח החשובה ביותר במדינה, הביקוש לנדל"ן שם תמיד יהיה גבוה, לכן לא משנה באיזה שלב אתם רוכשים את הנדל"ן או אפילו אם בחרתם לרכוש אחוז מסוים בקבוצת רכישה, נכון למצב הנוכחי תמיד יהיה רווח ותשואות נאות.

ליהנות מכל העולמות

 אזור המרכז קרוב לים, כך שיש בו מספיק גישה לחופים מיוחדים. מצד שני, באמצעות נסיעה קצרה אפשר להגיע לאזורים הרריים, כולל אזור ירושלים ואזור השרון.

בגלל שמדינת ישראל היא קטנה, אז המיקום במרכז הארץ הוא גם המשתלם ביותר כלכלית, משום שהוא קרוב יחסית לכל מקום.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות

3 תגובות

  1. מרכז מן הסתם כולל את הערים סביב תל אביב, תראו את מחירי השכירות ברמת גן, גבעתיים, גם שם כבר טירוף, אך עדיין אלף עד אלפיים שקלים פחות מתל אביב, לא מבין איך יש לאנשים כסף, אלא אם כן זה הצטופפות של כמה בדירה רק כדי לגור בת"א

  2. זאת בדיוק הבעיה הגלובלית בענף במדינה, והשוואות מחירי השכירות באזורים להם קראתם "מתרוקנים" כבר לא מביאה למספרים כדאיים לרכישת נדל"ן המניב הכנסה משכירות באזורים רבים בארץ, והנהירה למרכז אכן משפיעה על מחירי הנדל"ן במרכז, אבל במקביל מורידה מחירים עקב היצע של דירות ריקות באזורים בהם הצעירים אף לפני השירות הצבאי כבר לא מעוניין להישאר שם ומעדיף חדרון בתל אביב ולעבוד כמלצרים. היום לאור המחירים האסטרונומיים במרכז ייתכן כי לולא שינוי קיצוני לטובה ביכולת ההשתכרות של הציבור, אז רבים יחליטו על מעבר לאזורים "המרוקנים" עקב עלות שכירות דירה של עד כשליש ממה שהיו משלמים מול דירה באזור טוב בתל אביב באותו הגודל.

    • צודק וזה מה שיקרה, ואז שוב יעלו המחירים בקריות ועוד אזורים בצפון שאני מניח שאתה דברת עליהם, או במקביל בדרום מזרחה מהים, כלומר לא אשדוד ואשקלון ושאר ערי השפלה על החוף, ששם אין בעיה כזו כרגע ואשדודי למי שלא יודע יחשוב עשר פעמים… לפני שעובר לגור בתל אביב.. ויחליט שלא כדאי :)))