בס"ד י״א באדר ב׳ תשע״ט , יום שני , מרץ 18 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / מגזין נשים טודיי / עצות וטיפים לנשים / הסגול חוזר בגדול עם הצבע LOVE SYMBLE #2 כמחווה ל״פרינס״
תכשיטי אבן אמטיסט ויהלומים - יעל לוי

הסגול חוזר בגדול עם הצבע LOVE SYMBLE #2 כמחווה ל״פרינס״

תכשיטי אבן אמטיסט ויהלומים (קרדיט תמונה: יעל לוי)

בעוד שכמעט כמידי שנה חוזר הצבע הסגול לככב בעונות הקרות, הרי שבעונת הסתיו הנוכחית זוכה למקום מיוחד של כבוד בשל העובדה כי ענקית הצבעים האמריקנית פנטון, השיקה זה עתה את צבע ה- LOVE SYMBLE #2.

מדובר במחווה לזמר פרינס אשר מת במפתיע בשנה שעברה והיה מזוהה עם הצבע הסגול. הודעה זו של החברה, ככל הודעותיה, משפיעה מיידי על כל מעצבי האופנה והעיצוב אשר נוטים ליישר קו.

בקולקציה החדשה מבית המותג נעשה שימוש רב באבני חן יקרות המשובצות לצד יהלומים איכותיים ומוסיפות לתכשיטים טאץ' צבעוני מלכותי. אחת האבנים הבולטות היא ללא כל ספק האמטיסט בעלת צבע סגול.

האמטיסט, הידוע גם בשם אחלמה, הינה מינרל ממשפחת הקריסטל קוורץ, שקוף למחצה, אשר צבעו המיוחד נע בין סגול בהיר לכזה עמוק. האמטיסט הינה אחת האבנים העתיקות בהן עשה האדם שימוש ולה משמעויות רבות בתרבויות שונות.

אחלמה היוותה אחת משתים עשרה אבני החושן

בקרב חכמי העולם טועני כי האבן אמורה לייצר חלומות נבואיים ובעלת כוח רוחני רב, דרך המיתולוגיה היוונית כמנטרלת השפעתו הרעה של האלכוהול ועוד התמודדות עם לחצים, איזון האנרגיה הפנימית, פתיחת עין שלישית ותכונות רבות נוספות.

בין תכשיטי הקולקציה ניתן למצוא עגילים, טבעות, תליונים, שרשראות, צמידים ושלל פריטים יוקרתיים בעיצובים מקוריים ובשילובי שיבוצים שונים יחדיו עם יהלומים ואבני חן נוספות. המחיר ב- BLOOM תכשיטי יוקרה, החל מ- 3,000 שקלים לתכשיט.

אודות תהילה מור

תהילה משמשת ככתבת ותחקירנית בצוות העורכים בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אולר לדרמן היה עד כה עניין לגברים, עכשיו קבלו את לדרוומן

מתחברים למחזיק מפתחות וכוללים לא פחות מעשרה כלים שימושיים שירגשו גם את קהל הנשים!