בס"ד ט״ו באדר א׳ תשע״ט , יום רביעי , פברואר 20 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / באולם ריק מנציגים דמוקרטים נערך דיון "בהפרדת" ילדי המהגרים
ועדת הסנאט בעניין ילדי המהגרים - צילום מסך

באולם ריק מנציגים דמוקרטים נערך דיון "בהפרדת" ילדי המהגרים

ועדת הסנאט בעניין ילדי המהגרים  (קרדיט תמונה: צילום מסך)

לאחר שהרעישו עולמות, הזילו דמעה, ואף הילרי התעוררה בגל חסר תקדים של ציוצים, התברר בסופו של דבר כי מדובר במספר גדול של ילדים שנסחרו על ידי בני משפחתם וכך הגיעו לארה"ב ממקסיקו, באותו מועד נדם קולם של הליברלים.

פה ושם עוד נשמע דבר בנושא, אך כשתפוח האדמה הלוהט הזה של "הפרדת הילדים" מהוריהם התברר בקושי כקדירת טוגנים צוננת מבחינה פוליטית, זנחו הפוליטיקאים הליברלים וחבריהם במדיה את הנושא.

ראיה לכך התקבלה אתמול (חמישי), כאשר וועדת הסנאט לביטחון המולדת התכנסה וקיימה הדיון בסוגיית הטיפול בילדי מהגרים המוגדרים 'ללא ליווי מבוגר,' והאולם היה ריק באופן מרשים.

לאחר מכן התנהל הדיון בעצלתיים והופיעו בו כל חברי הפאנל שהוזמנו לייצג את הסוכנויות השונות, אך לא נראה באולם אף לא אחד מפוליטיקאים הדמוקרטים שכאמור לא פספסו אף ערוץ תקשורת כדי לנגח עמו את נשיא ארה"ב כשהנושא היה לוהט.

דבר מדהים לא פחות עלה מכך כי גם מושבי הסנטורים בוועדה פשוט היה – ריק.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

ראובן רובי ריבלין - צילום מסך - יו טיוב

יש ״רשעים״ בירושלים, בשורה לא טובה לבאות לנתניהו

רובי, מצביא צעצוע, שעוטה לא אחת ארשת חשיבות גדולה משל נשיא האומה החזקה בעולם, ארצות הברית.

תגובה אחת

  1. אם לצטט את Paul Joseph Watson:
    !Well, imagine my shock
    שוב פעם הדמוקרטים מראים שמבחינתם – שארה"ב תישרף, העיקר שהמחנאים שמסביב למדורה ישירו kumbaya לצלילי הגיטרה *שלהם*. ממש כמו השמאל בישראל ואני לא כל כך בטוח שלמדנו את זה מהם ולא להיפך.