בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6618 | €5633.64 | £5045.28 | ¥745978.68 | 24/09/2018 18:04
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / פרנויה, סכיזופרניה, קנוניה? מי מפרסם על קשר בין ביבי לניצב הלוי
רוני אלשיך יורם הלוי (דוברות המשטרה)

פרנויה, סכיזופרניה, קנוניה? מי מפרסם על קשר בין ביבי לניצב הלוי

המפכ"ל רוני אלשיך וניצב יורם הלוי (קרדיט תמונה: דוברות המשטרה)

האם ראש הממשלה נתניהו ואחד המועמדים המובילים לרשת את רנ"צ רוני אלשיך בקרוב, מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי, מקיימים מגע ישיר בניהם?

ומי על פי הדיווח לא משתתף בהחלפת הרעיונות בין השניים? המפכ"ל אלשיך.

עמית סגל ומשה נוסבאום מחדשות-2, מסרו כי בכירים הן במשטרה והן במערכת הפוליטית טוענים, כי הלוי המסוכסך ממילא עם אלשיך ומי שסירב לקבל מינוי במטה המשטרה כסגנו, מקיים לכאורה קשר חם מאחורי גבו של המפכ"ל עם לא אחר מאשר ראש הממשלה בנימין נתניהו.

כידוע נתניהו והשר גלעד ארדן אשר מסוכסך גם הוא עם אלשיך, צפויים להחליט לגבי עתידו של הלוי ועתידו המפכ"ל כפועל יוצא מההחלטה למנות את הלוי אם וכאשר כבר בדצמבר השנה, כמפכ"ל במקום אלשיך.

לוגית, אפשר לסכם כי אלשיך למעשה הולך ומסתכסך עם כולם בצמרת, אך ממשיך לדבוק בטענה כי הוא הערכי והצודק. מעשית, כל הצדדים מכחישים.

כך שבחזרה לכותרת, כרגע לא ניתן לקבל תמונה ברורה, שמא מדובר לכאורה בפרנויה, סכיזופרניה, או קנוניה כלומר תפירת תיק. ככל הנראה העניינים יתבררו הרבה יותר כאשר ייוודע מי הם "הטוענים."

אודות אהרוני לזרוביץ'

אהרוני, מסקר פעילות הקשורה עם אכיפת החוק ואירועים אזרחיים מסוג זה ברחבי הארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות