בס"ד ט׳ במרחשון תשע״ט , יום חמישי , אוקטובר 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6629.88 | €5681.36 | £5062.08 | ¥728521.9 | 17/10/2018 23:30
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / ״המיצג״ יוסר? ככל הנראה, משום שאין מספיק קירות ריקים בבצלאל
שחור - טודיי

״המיצג״ יוסר? ככל הנראה, משום שאין מספיק קירות ריקים בבצלאל

קטע מן המיצג האחרון בבצלאל- בחלקו העליון מעל לכיתוב בערבית (קרדיט תמונה: טודיי)

לאחר המיצג המזעזע שהוצב בזמנו בבצלאל בו הוצג ראש הממשלה בנימין נתניהו עם חבל תלייה, עתה מתהדרת האקדמיה לאומנות ועיצוב בירושלים, בפלקטים שחורים משחור כגחלי רתמים, ועליהם מתנוססים שמותיהם של המחבלים שנהרגו בעזה.

ודאי כי אין כאן כל קריאה לא לחקירה ולא לגנות את הדבר או לכנותו כהסתה, כפי הטרנד הרווח כל אימת שיש דבר שאינו מוצא חן בעיניים ימניות קיצוניות שלא רואות ממטר.

אלא לציין, כי אין זה משולל יסוד כי באותה אקדמיה שמן הסתם לא כל חבריה יודעים מי היה בצלאל בן אורי, אלו שהצדיקו את התאווה הבלתי נשלטת של הסטודנטים שלהם להתבטא באופן חריג במתחם המוסד שבכל זאת נמצא במדינה המגדירה עצמה כיהודית, עבורם בבצלאל אין בפארסה החוזרת על עצמה, אלא מסע ראוי של יחסי ציבור ופרסום לכאורה על גל המחלוקת.

סוף למיצג?

היום (חמישי) הפגינו מול האקדמיה סטודנטים שאינם לומדים בבצלאל. בסופה של ההפגנה כנגד המיצג האחרון, נודע אך לא אושר כי המיצג יוסר.

לא נמסר אם הסיבה לכך שהמיצג יוסר כתוצאה מהמחאה, או שפשוט אין מספיק קירות ריקים בבצלאל מלהכיל את כלל הפלקטים במספרם, או שמא אחד הסטודנטים ראה את דובר חמאס מודה כי כל ההרוגים הם מחבלי חמאס ולא אזרחים תמימים, אך לא אחד מהם.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

מבזק טודיי - טודיי Twoday Breaking News

הזכייה המקסימלית בהגרלת המגה עלתה ל-900 מיליון דולר

לאחר שלא זכה אף כרטיס בהגרלת המגה מיליון בסכום של יותר מ-600 מיליון דולר, זינק

3 תגובות

  1. שיבוש ודאי, הסתה ממש לא, טיפש מי שקורא לכך הסתה.
    אכן שלא יישארו קירות ריקים בבצלאל…

  2. מה הסתה בזה,
    אם ההתפרעויות בגבול ימשיכו
    לא יישארו קירות ריקים בבצלאל.

  3. לרגע חשבתי כי בטעות לא העלתם את התמונה, ואז הבנתי… חזזזזקקק :))