בס"ד י״ט באדר ב׳ תשע״ט , יום שני , מרץ 25 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / סוף לקלישאה כי מטוס מנהלים יפה מבפנים אך בעל טווח טיסה קצר
מטוס פרטי בואינג

סוף לקלישאה כי מטוס מנהלים יפה מבפנים אך בעל טווח טיסה קצר

(קרדיט תמונה: בואינג)

בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, משיקה מטוס מנהלים חדש מדגם BBJ 777X, שיכול להקיף חצי מכדור הארץ בטיסה ללא עצירות - מרחק גדול יותר מכל מטוס מנהלים שנבנה אי פעם.
גרג לקסטון (Greg Laxton), ראש מחלקת מטוסי המנהלים של בואינג, אמר: "לקוחות העילית שלנו מחפשים נוחות מרבית בחוויית הטיסה שלהם ואת הדרך היעילה ביותר להגיע ישירות ליעד. מטוס ה-777X BBJ החדש, יוכל לספק זאת בצורה הטובה אי פעם, ומגדיר מחדש טיסות ארוכות טווח עבור לקוחות ה-VIP."

לקוחות החברה יוכלו לבחור בין שני דגמים: 777-8 BBJ או 777-9BJJ . הראשון, מציע את טווח הטיסה הרחוק ביותר של 21,570 קילומטרים ותא נוסעים ברוחב 302.5 מטר רבוע.
במטוס ה-777-9 תא הנוסעים גדול אף יותר, ברוחב של 342.7 מטר, וגם הוא מאפשר טווח טיסה ארוך במיוחד של 20,370 קילומטרים. בדגם זה, אפשרויות עיצוב פנים חדשני בלתי מוגבלות כמעט, כדי להבטיח נוחות מירבית לטסים למרחקים ארוכים.

מטוס פרטי בואינג

על מנת להמחיש את מגוון אפשרויות עיצוב הפנים של המטוס, בואינג חשפה שלושה סגנונות שונים של חברות עיצוב מטוסים מובילות: Greenpoint Technologies, Jet Aviation וUnique Aircraft Design-, המראים כיצד ניתן לשנות ולהתאים את המטוס לטעם האישי של כל לקוח VIP.

צי מטוסי ה-BJJ של בואינג רשמו הצלחה בסלון האווירי MEBAA, עם הזמנה נוספת עבור משפחת מטוסי BJJ MAX, שהביא את סך ההזמנות ל-21 מטוסי מנהלים מדגם BJJ MAX.
מטוס המנהלים BJJ MAX, מבוסס על דגם בואינג 737 MAX, המטוס הנמכר ביותר של החברה והוא מכיל פי 3 יותר מקום ממרבית מתחריו, לחץ אוויר מופחת בתא הנוסעים, ומסוגל לטוס למרחק של 12,964 קילומטרים.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בפסגת נאט"ו 2018 (קרדיט תמונה: Twitter-Dan Scavino)

עולם שלם המתין- לאחר 48 שעות של דממה צייץ עתה הנשיא טראמפ

סוף סוף צייץ הנשיא בחשבון הטוויטר שלו.