בס"ד י״ב באדר ב׳ תשע״ט , יום שלישי , מרץ 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / ג'וליאני: על גופתי המתה יראיין מולר את הנשיא טראמפ
רודולף ג'וליאני (צילום מסך)

ג'וליאני: על גופתי המתה יראיין מולר את הנשיא טראמפ

רודולף ג'וליאני (ארכיון) (קרדיט תמונה: צילום מסך)

לאחר מספר ימים של ניסיונות חוזרים 'לקבור את נשיאותו' במדיה, כאשר רשת אחת אף פרסמה מאמר שטען כי נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נמצא בתהליך של התכחשות מוחלטת למצבו המשפטי בנוגע לפרשת הקנוניה הרוסית, שוב מקבלת הפרשה שממאנת להסתיים תפנית חדשה.

אמנם זה עתה הודתה אזרחית רוסית כי היתה מעורבת בניסיונות, ובהדגשה על ניסיונות, להטות את תוצאות הבחירות לנשיאות ב-2016. אולם לא נמצא אף בתת-פרשה זו כל מידע היכול לקשור את הנשיא או את חברי הקמפיין שלו לקנוניה רוסית מסועפת.

טראמפ הודה בטוויטר לפני שעה קלה לשופט קן סטאר, שהיה יועץ עצמאי בעבר, לאחר שהאחרון הצהיר כי לאחר שנתיים, "אין כל ראיות או הוכחות לקנוניה" עוד הוסיף סטאר וטען כי גם "בעניין הטענות על הפרות חוק מימון הבחירות, לא נמצאה כל עבירה הקשורה לנשיא."

צפו:

Twoday Media

בקרב מתנגדיו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ כבר חרצו את דינו בשבוע שעבר, בעקבות הדלפות שונות בנוגע לעסקת הטיעון של עורך דינו לשעבר כהן. בהמשך לדברים הלחץ בימים האחרונים על החוקר המיוחד רוברט מולר, לראיין את הנשיא טראמפ בפרשת הקנוניה הרוסית ולכאורה נוספות, הרקיע שחקים.

בתגובה למגמה האחרונה, אמר עורך דינו של טראמפ, רודי ג'וליאני, כי על גופתו המתה יראיין מולר את הנשיא טראמפ, זה לא יקרה, טען ג'וליאני בנחרצות בראיון שנתן היום (ראשון) לרשת החדשות פוקס.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

ניפוץ זכוכית - CC0

בג״ץ 'מנפץ' מיתוסים על מדינת ישראל

אשריו של בג״ץ וטוב שיש ארגון כזה, ובעיקר רצוי שלא להתבלבל הרי אלו הרוצים בחיסולו של בג״ץ אינם בעדכם!