בס"ד י״ז בשבט תשע״ט , יום שלישי , ינואר 22 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / טראמפ: מסתבר שאובמה ידע על הרוסים רק שזה לא היה עניין גדול
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בפיסגת נאטו - Dan scavino+Studio-Twoday

טראמפ: מסתבר שאובמה ידע על הרוסים רק שזה לא היה עניין גדול

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ במהלך פסגת נאטו 2018 (קרדיט תמונה: Dan scavino+Studio-Twoday)

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, העומד לפגוש בשעות הקרובות את נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, הגיב לחדשות לפיהן הנשיא לשעבר ברק אובמה, היה מודע לכל הפעילות הרוסית בארה"ב עוד בזמן קמפיין הבחירות ב-2016, אך מסיבות פוליטיות לא עשה דבר כדי לעצור זאת בזמן-אמת.

הדברים באים בהמשך לכתב אישום שהוגש בוושינגטון כנגד 12 סוכנים רוסים, כאשר מפרטי כתבי האישום עולה חשד על פי התאריכים, כי באותו יום שאובמה אמר לתקשורת על מדשאת הבית הלבן, כי "אף אדם רציני לא יעלה על דעתו כי ניתן להתערב בבחירות," הסתיר אובמה במכוון את ההתערבות הרוסית לצרכיה הפוליטיים של המועמדת הדמוקרטית דאז לנשיאות הילרי קלינטון.

הן במפלגתו הדמוקרטית של אובמה והן בקרב הרפובליקנים, מביעים תרעומת קשה כנגד אובמה על שלא פעל בנחישות כדי לעצור את ההתערבות הרוסית ברגע שה-FBI דיווח לו את הפרטים שנודעו עתה רק בדיעבד.

נשיא אובמה חשב כי הילרי הנוכלת עומדת לזכות בבחירות, לכן כשה-FBI דיווח לו לגבי ההתערבות הרוסית, הוא אמר שזה לא יכול להיות, זה לא עניין גדול, ולא עשה דבר בעניין. כשניצחתי זה הפך להיות עניין גדול, וכך גם ציד המכשפות המכור שהוביל סטרזוק."

צפו:

Twoday Media

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

רובי ריבלין - טוויטר

מה משותף לרובי ובוגי? נדמה כי המילים שלהם לא אומרות כלום

מי הם הצמד חמד שיגדירו ערכים מה הם? ומה הצורך בהוצאות אינסופיות בעבור ״נשיא החצר״?