בס"ד ט״ז בשבט תשע״ט , יום שלישי , ינואר 22 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / עדכונים מהעולם / כפר נופש צף: נורוויג'ן קרוז מגדילה את הצי ל-10 אוניות פאר
נורוויג'ן קרוז ליין NCL ספינת שיט תענוגות - NCL

כפר נופש צף: נורוויג'ן קרוז מגדילה את הצי ל-10 אוניות פאר

ספינת שיט התענוגות היוקרתית- מלון צף (קרדיט תמונות: נורוויג'ן קרוז ליין NCL)

חברת נורוויג׳ן קרוז ליין אחזקות ((NCL Holdings, החברה האם של מותג ההפלגות המוביל נורוויג׳ן קרוז ליין (NCL) החליטה לממש את האופציה ולהזמין שתי אוניות נוספות מסדרת ליאונרדו היוקרתית. האוניות החמישית והשישית בסדרה, צפויות להימסר לחברה כבר בשנים 2026 ו-2027.

עד היום, הזמינה NCL Holdings 7 אוניות חדשות עבור החברה הבת שלה נורוויג׳ן קרוז ליין NCL ואוניה אחת עבור החברה הבת השניה שלה Regent Seven Seas.

שמונה אוניות הפאר הללו צפויות להצטרף לצי אוניות היוקרתי של החברה עד שנת 2027.

בחודש אוקטובר 2018 צפויה להמסר לחברה האניה החדשה הבאהNCL Encore,  וזאת, אחרי האוניה BLISS שהצטרפה לצי אוניות הפאר של החברה, רק לפני כחודשיים.

שתי אוניות הקרוז החדשות שהזמנתן אושרה היום, הן במשקל 140,00 טון ויכולת לארח כ-3,300 אנשים על הסיפון.

נורוויג'ן קרוז ליין NCL ספינת שיט תענוגות - NCL

הדור הבא

האוניות הללו ימשיכו את הדור הבא של הקונספט הייחודי של נורוויג'יאן קרוז ליין, המאפשר לאורחי החברה חופש מוחלט וגמישות מירבית לכל אורך החופשה שלהם, ובכל אחת מהאוניות הפאר שבצי החברה, כולל האוניות החדשות ביותר של נורוויג'ן קרוז ליין מדגם Breakaway Plus.

העיצוב המתוחכם וזוכה הפרסים של האוניות החדשות ישדרג עוד יותר את חוויית הנופש של האורחים.

דגש מיוחד בתכנון האוניות החדשות מושם על חיסכון באנרגיה, אופטימיזציה של צריכת הדלק ושמירה על איכות הסביבה, תוך צמצום פליטות מזהמות. כמו כן, צמצום טביעת הרגל הסביבתית של האוניות תאפשר לחברה להרחיב את רשת היעדים שלה, לשווקים חדשים ברחבי העולם, שעד כה לא ניתן היה להשיק בהם פעילות.

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ״ל נורוויג׳ן קרוז ליין אמר: ״האוניות מדגם ליאונרדו החדש יצטרפו לסדרת האוניות Breakaway Plus, המוצלחת ביותר בהיסטוריית החברה. האוניות החדשות יביאו איתן הזדמנויות צמיחה מרגשות וחסרות תקדים, שללא ספק ימצאו חן בעיניי לקוחותינו, החדשים והחוזרים"

נורוויג'ן קרוז ליין NCL ספינת שיט תענוגות - NCL

אודות NCL

חברת ההפלגות המובילה נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) בעלת היסטוריה בת 50 שנה של פריצות דרך ושבירת גבולות בענף השייט הבינלאומי.

NCL גאה בתפיסה המהפכנית שלה כלפי חוויית השייט בעידן החדש והיא מציעה לאורחים את החופש והגמישות לעצב את הנופש המושלמת שלהם, בלוח הזמנים שלהם ובהתאמה אישית.

החברה מזמינה את האורחים ליהנות מחופשת שייט רגועה בסגנון אתר נופש, בכמה מן האוניות החדשות והחדישות ביותר בים, עם מגוון אפשרויות לינה, כולל The Haven, מתחם סוויטות יוקרתי, מסעדות ובריכות פרטיות, שירות קונסיירז' ושירות אישי.

נורוויג'ן קרוז ליין NCL ספינת שיט תענוגות - NCL

לאחרונה, זכתה החברה בתואר "חברת ההפלגות המובילה באירופה" בשנה התשיעית ברציפות, "חברת ההפלגות המובילה בקריביים" בפעם החמישית ו"חברת אוניות השייט הגדולות המובילה בעולם" בשנה החמישית ברצף, בפרסי World Travel Awards.

NCL תשיק שתי אוניות חדשות ממדור "Breakaway Plus" במהלך שנת 2019 וכן הוזמנו ארבע אוניות נוספות לתחילת שנת 2022, עם אופציה להשיק עוד שתי אוניות ב-2026 ו-2027.

 

 

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

תרזה מיי - משרד הפנים הבריטי

מיי מתעקשת: סאגת הברקזיט בעימות חזיתי עם החוק הבריטי היבש

הזמנים משתנים, הציבור לא מעוניין שנבחריו בהכרח ישימו את החוק מעל להיגיון ולמציאות.