בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6364.31 | €5575.7 | £4990.82 | ¥706976.91 | 18/08/2018 20:30
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / נתעלם מכך שהמלוכה הבריטית חיה בסרט התלוש מהמציאות, אך היכן הגבול?
מטוס בריטיש איירווייס בהאנגר עם שלט כרגע התחתנו לכבוד מייגן והארי - בריטיש איירווייס

נתעלם מכך שהמלוכה הבריטית חיה בסרט התלוש מהמציאות, אך היכן הגבול?

אפילו בריטיש איירווייס חוגגת את החתונה המדוברת ביותר השנה ומציעה ללקוחותיה טיסה מיוחדת במינה לרגל הנישואים של הארי ומייגן ב-19 במאי (קרדיט תמונה: בריטיש איירווייס)

הכול החל כאשר אביה של הכלה מייגן מרקל, אשר עתיד היה למסור אותה לחתן הנסיך הארי בטירת וינדזור השבוע, שיתף לכאורה פעולה בסתר עם צלם הפפראצי ג'ף ריינר, על מנת להרוויח כמה גרושים לקראת החתונה.

התמונות הציגו את אביה של מייגן, תומס מרקל, בן 73, מביט כביכול באקראי בכתבות על חתונת בתו בבית קפה-אינטרנט, קורא מגזין ואפילו בוחר בחליפה לחתונת בתו לנסיך.

נו, ביג דיל.

עכשיו נודע כי המלכה-סבתא אליזבת זועמת על אביה של הכלה, עד שככל הנראה נבהל האחרון ומהפחד החליט כי לא יגיע לטקס של חתונת בתו.

אולם ככל שעבר זמן מהגילוי הסוער, התברר כי סוכנות הפפראצי היא לכאורה מי ששכנעה את מר מרקל לתעלול, כאשר כל רצונו היה אולי לקנות לבתו מתנה מכובדת מהתמלוגים שיקבל בעבור התמונות.

עתה כשנרגעו קצת הרוחות, שוב רוצה האבא לעשות את מה שהוא אמור וזה להוביל את בתו הכלה לחופה, אך המלוכה הבריטית לא יכולה סתם כך לעבור על מידותיה, אם המלכה כועסת זה לא פשוט, לכן תתכנס וועדה שתחליט מה לעשות עם אביה בן ה-73 של הכלה המלכותית.

"הלורד צ'אמברליין, הוד מלכותה, והדוכס מאוד כועסים על אביה של מייגן." פרסם אחד מכלי התקשורת, משפט שנראה לקוח מספרי האגדות, וממשיך בהצהרה נוספת "הם ידברו אתו ברגע שיגיע לפרוטוקול המלכותי." מה שזה לא יהיה.

ככל הנראה אביה של מייגן עדיין מבולבל ומפוחד, רשמית נמסר כי אינו רוצה להביך את בתו לכן לא יהיה מי שיכבד את הטקס בנוכחותו וימסור אותה לבעלה.

מייגן והנסיך הארי מתחננים לציבור לעזוב את אביה במנוחה, וכי הכלה בת ה-36 מעוניינת מאוד שאביה ולא אחר, יהיה מי שילווה אותה בסך ביום החשוב הזה בחייה.

אודות ג'ו רוסנקראנץ

ג'ו מסקר חדשות מהעולם ולעתים אייטמים הקשורים גם לישראל בהיבט הבינלאומי. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״

4 תגובות

  1. Isn't the bride a bit too old to have children???So, what's all the fuss is about – what is all the commotion about; Stupid Brits…

  2. סיפור עצוב כאשר מסתכלים על זה כאנשים על אנשים תכלס הבנאדם בן 73 זה לא שעשה משהו פלילי סתם השתעשע, שחררו מהבנאדם

  3. תעשה טובה תשאל את המלכה למה כבר אין את החסות שלה על קופסאות הקורנפלקס? אז לא לאכול את זה?