בס"ד י״ח באדר ב׳ תשע״ט , יום ראשון , מרץ 24 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / טכנולוגיה ומדע / מחשבים / קו הלפטופים העסקיים של טושיבה אינטל קאבי לייק 7G
TOSHIBA-Tecra Z50-D-3 לפטופ טושיבה (יח''צ)

קו הלפטופים העסקיים של טושיבה אינטל קאבי לייק 7G

טושיבה (Toshiba Europe GmbH) המיוצגת בישראל בלעדית על ידי חברת מפעיל, הכריזה היום על שילובם של מעבדי ה׳קאבי לייק׳ - הדור השביעי של אינטל (7th gen Intel® Core™) בשלושת קווי המחשבים הניידים העסקיים של החברה: Satellite Pro, Tecra ו-Portégé. תוספת מעבדי אינטל מהדור השביעי בלבן של מערכות המחשב המיועדות לעסקים מכל הגדלים, הצורות והמגזרים, יסייעו ללקוחות, החל מהקטנים והבינוניים ועד לארגונים גדולים, לצייד את עובדיהם במילה הטכנולוגית האחרונה, ובהתאמה לדרישות המחמירות של אבטחה, יעילות וניידות בעבודה.

  • 9 דגמים בקו המחשבים הניידים של טושיבה ייהנו ממעבדי ה׳קאבי לייק׳ - הדור החדש של מעבדי אינטל – כולל מחשבי ה-Satellite, Tecra ו-Portege
  • מעבדי הדור השביעי של אינטל יציעו למשתמשים רמות חדשות של ביצועים, כולל זמן סוללה ארוך יותר והיכולת לטפל בריבוי יישומים
  • בקנה – השקה של קו ניידים חדש שיביא לידי ביטוי מלא את היתרונות של מעבדי הדור השביעי של אינטל

ביצועים מתוגברים עבור כל עסק

בין הדגמים שייהנו משילוב המעבדים החדשים נמצאים מחשבי ה- Portégé A30-D, Tecra A40-D, Tecra A50-D ו-Tecra Z50-D. ה- Portégé A30-D הוא מחשב פרימיום הלוקח בחשבון עבודה בדרכים. הוא דק וקל משקל (שוקל רק 1.5 ק״ג) ועמוס ביכולות קישוריות וזמן סוללה המגיע לכ-15 שעות – מצב המאפשר פרודוקטיביות מלאה במהלך יום עבודה מלא ומעבר לכך.

קו מחשבי ה- Tecra ובראשו מחשב ה- Tecra Z50-D מציע מסך גדול של 15.6ʺ עבור אלה המחפשים תחליף חזק למחשב השולחני, המצוייד באבטחה מתוגברת וניידות רבה, הנדרשים בסביבה המקצועית של היום, כולל זיהוי טביעת אצבע ואפשרות לזיהוי דו-שלבי. קו המחשבים מאפשר קישוריות אוטונומית, ומספר מרשים של יציאות להרחבות שונות, נתון שיבטיח למשתמשים שלווה בההתמקדות במשימות שעל הפרק, במקום לדאגה לאביזרי קישוריות שונים.
TOSHIBA-Tecra Z50-D-3 לפטופ טושיבה (יח''צ)TOSHIBA-Tecra Z50-D-3 לפטופ טושיבה (יח''צ)

5 לפטופים בקו מחשבי ה- Satellite Pro המיועדים לעסקים הקטנים והבינוניים, צויידו אף הם: Satellite Pro A30-D, A40-D, A-50D כמו גם Satellite Pro R40-D ו- R-50D. המחשבים הללו שתוכננו במיוחד עבור מערכת החינוך, ועבור עסקים קטנים ובינוניים, מציעים מחשבים אמינים במיוחד ובמחיר נגיש והם מאפשרים עבודה פרודוקטיבית ויעילה בכיתה, במשרד או בדרך.

ביצועים ניידים ואבטחה

הדור השביעי של מעבדי אינטל, מציע ביצועים מתוגברים לכל אורך הקו. שילובו במחשבים של טושיבה, יספק לעסקים ליהנות מהמיטב של טכנולוגיית אינטל, כולל חיי סוללה ארוכים יותר.

כל מחשבי טושיבה אף ייהנו מהיתרונות של השקעת החברה ב-BIOSהמחשבים הנמצא בשליטת טושיבה והמספק שכבה נוספת של אבטחה והסרת הסיכון של חדירת גורמים מזיקים מצד שלישי להליכי הייצור – מצב היכול להעמיד מחשבים בסיכון להתקפות. שקט נפשי נוסף מסופק באמצעות מספר כלי אבטחה מ- Trusted Platform Module (TPM) ועד אופציות מאובטחות לכניסה למחשבים ועד זיהוי טביעות אצבע בכניסה.

ומה הלאה?

טושיבה תכריז במהלך 2017 על מספר מערכות מחשוב ניידות חדשות שכולן יעשו שימוש בדור החדש של מחשבי אינטל, כמו גם ייהנו מהניסיון הרב שיש לחברה בפיתוח פתרונות עסקיים חדשניים ומובילים. קווי המוצרים החדשים יהיו זמינים בישראל במהלך הרבעון הראשון של שנת 2017.

אודות צוות עורכים

צוות עורכי טודיי מורכב מכתבי חדשות בעיקר בניו יורק וישראל העובדים מסביב לשעון הגלובלי כדי לתת לכם את החדשות העדכניות והמדוייקות ביותר ובזמן. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

אלפי ילדים יקבלו מחשבים בתקציב של 4 מיליון שקלים

קבוצת מלם תים זכתה במכרז לאספקת מחשבים ותמיכה טכנית בפרוייקט מחשב לכל ילד