בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6349.67 | €5558.26 | £4979.35 | ¥704729.86 | 18/08/2018 09:54
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בכותרות ועוד / מטוס שהטיס את האדמו״ר יאשיהו פינטו ביצע נחיתת חירום בלוס אנג'לס
מטוס בו טס האדמו"ר פינטו וביצע נחיתת חירום - דוברות שובה ישראל

מטוס שהטיס את האדמו״ר יאשיהו פינטו ביצע נחיתת חירום בלוס אנג'לס

המטוס בו טס האדמו"ר פינטו לאחר הנחיתה (קרדיט תמונה: דוברות שובה ישראל)

דובר שובה ישראל העולמית בניו יורק, מסר מוקדם יותר הערב (שני) כי ביום שני לפנות בוקר (שעון החוף המערבי בארה"ב) עשו האדמו"ר יאשיהו יוסף פינטו ופמלייתו את דרכם באמצעות מטוס פרטי מלוס אנג'לס לניו יורק, כאשר מיד לאחר ההמראה אירעה תקלה חמורה באחד ממנועי המטוס.

צוין כי חרדה רבה אחזה את הנוסעים על סיפונו של המטוס, בשעה שהטייס עמל במאמצים עילאיים לייצב את המטוס ולהטיסו בחזרה לשדה התעופה בלוס אנג'לס לנחיתה.

לאחר הגישה לנחיתה שהיתה עקב הכשל הטכני סבוכה ומורכבת, השכיל הטייס בחסדי שמיים להנחית את המטוס, קצת ברעידות אך בשלום ללא שנגרם למטוס נזק במהלך הנחיתה. לכל הנוסעים שלום.
עוזרו של האדמור יאשיהו פינטו שליטא - דוברות שובה ישראל

בתמונה: עוזרו של האדמו"ר יאשיהו פינטו שליט"א, לאחר הנחיתה: "ב"ה, נרגענו, נחתנו בשלום, היה לנו נס גדול." (קרדיט תמונה: דוברות שובה ישראל)

הדובר סיפר כי על פי עדות של אחד הנוסעים "כ"ק האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו שליט"א היה שליו ורגוע גם ברגעי החרדה והאימה שהציפו את הנוסעים, עודד וחיזק את רוחם עד לרגעים הגדולים כאשר התבשרו כי יצאו מכלל סכנה, וכי המטוס נחת בשלום על הקרקע."

זמן קצר לאחר הנחיתה נמצאה טיסה חלופית וכ"ק האדמו"ר שליט"א ומלוויו המשיכו בדרכם לניו יורק.

כתבנו מעדכן כי האדמו"ר ואנשיו עשו את דרכם בחזרה לביתו שבניו יורק לאחר שהשתתפו בערב פתיחת מרכז שובה ישראל אותו חנך האדמו"ר בשכונת סאמרלנד שבלאס וגאס.

אודות ג'קי שטורם

ג'קי שטורם, כתב בצוות החדשות, מסקר בעיקר חדשות בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה