בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6343.51 | €5555.66 | £4974.52 | ¥704048.5 | 18/08/2018 09:54
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / הנאורים: לאחר שהימרו על כל הקופה עם חסן, תובעת הפרקליטות אדם מת
פואד בנימין בן אליעזר (עמוס בן גרשום לע"מ)

הנאורים: לאחר שהימרו על כל הקופה עם חסן, תובעת הפרקליטות אדם מת

פואד בנימין בן אליעזר ז"ל (קרדיט תמונה: עמוס בן גרשום לע"מ)

כתב תביעה הוגש היום על ידי הפרקליטות כנגד אדם שנפטר. את הפרקליטות כלל לא עניין כי אותו אדם שבמהלך רדיפתה אותו כבר היה מבוגר, גוסס ובקושי מהלך על רגליו, היא התעקשה להעמידו לדין ולכולאו לשנים רבות בסוף התהליך אך לדאבונה מת לה בידיים, על כך היא לא סלחה למנוח כפי שעולה מהודעתה הביזארית היום (שני).

לטענת הפרקליטות היא-היא שומר הסף של מדינת ישראל, ואם לא היא אז מי, לפיכך המטרה להרשיע בכל מחיר ובכל מחיר לגבות את המחיר עומדת בכל עת לנגד עיניה המסונוורות מאור הפסאודו-נאורות הבוהק.

כשהביקורת עמדה להתפרסם אז גם עלתה האש בכובעם

רבים זוכרים כי עת הגיע זמנה של הפרקליטות לתת דין וחשבון, אצו כל עוד נפשם בם מעל למניין פרקליטים לבג"ץ כדי שזה יורה לנציבות הביקורת ולעומדת בראשה השופטת הילה גרסטל לגנוז את הדו"ח החושף את ערוותם.

נציבת הביקורת על הפרקליטות לשעבר התפטרה עקב כך, לא לפני שמדבריה ניתן היה להבין כי פרקליט המדינה שי ניצן "שקרן," שהפרקליטות גוף חולה ושניצן כלל אינו ראוי לעמוד בראשה.

שלל תחקירים, כתבות, עדויות, ותכניות טלוויזיה הביאו ראיות לכאורה כי הפרקליטות אינה בוחלת בשום אמצעי כדי להרשיע בכל מחיר. המחלוקת עם נציבות הביקורת נסובה סביב העובדה כי בפרקליטות שיכתבו תצהיר עדות ראשית, כדי שזה יתאים לכתב התביעה.

"לֹא יִהְיֶה לְךָ בְּבֵיתְךָ אֵיפָה וְאֵיפָה גְּדוֹלָה וּקְטַנָּה"

(דברים כה יד')

על ניצן פורסם כי בעוד שהוא לכאורה רודף שחיתויות הדוק כמשל אלו הרודפים אחר סופות טורנדו בארה"ב, לדידו זה שניצן קיבל כרטיסים יקרים למופע מקהלת הצבא האדום מקבלן המבצע עבודות עבור המדינה, אין בכך מאומה, ומתנות שקבלה פרקליטה אחרת יקירת המערכת מעורך דין אזרחי גם זה אינו עומד תחת סעיף טובות הנאה.

שי ניצן (עמוס בן גרשום לע"מ)

לפרקליט המדינה מותר לקבל כרטיסים יקרים להופעה מקבלן עובד מדינה, זה ממש בסדר גמור (קרדיט תמונה שיש ניצן: עמוס בן גרשום לע"מ)

וכשניצן צריך להחליט היכן לערער, איפה ואיפה הינה הגדרה לייט נוכח החלטותיו, אם זה אולמרט "הצדיק" מול קצב "הרשע" ועיוות דין לכאורה אף במקרים נוספים. ועתה למרות הרמז העבה שקיבלה הפרקליטות על מעשיה בתיק החליט ניצן כמו בקזינו להמר בערעור לאחר שחסן זוכה מכל אשמה. על עניין התאדותו של תיק פרקליטת מחוז תל אביב לשעבר יקירתו רות דוד, לא נרחיב בשלב זה.

עד כאן כל אלו שהוזכרו לעיל כולם אנשים חיים, עד 120. לכן ייתכן ולניצן היה קצת משעמם, הרי הוא החזיר בינתיים את כל התיקים של ביבי למשטרה, ואז עלתה במוחו ההחלטה לכאורה, להיכנס גם במתים.

הספדים בהלוויית בנימין פואד בן אליעזר ז"ל (פורטל יבנה שלי).

הספדים בהלוויית בנימין פואד בן אליעזר ז"ל (קרדיט תמונה: פורטל יבנה שלי)

"חרף פטירתו…"

הפרקליטות הודיעה היום כי היא תובעת את המנוח בן אליעזר בסכום של כ-3 מיליון שקלים, לא חשוב כי הנפטר נקבר לפני שנתיים, לא משנה כי סכום גדול במזומן שנמצא בכספת עליו לא היה לו הרבה מה לומר, כבר החרימה ככל הידוע המשטרה, אלא מה שחשוב כאן כי הטענות מעולם לא עמדו למשפט, וכלל ידוע הוא- אין תובעים למשפט אדם מת.

אך כפי שהוזכר לעיל המטרה מקדשת את כל האמצעים ובעיקר מספקת כותרות בתקשורת, ועל עושר שאינו במשפט כנראה ניצן לא שמע. לא לחינם קבעה הנציבה לשעבר גרסטל כי ניצן אינו ראוי לתפקידו.

האם השלב הבא יהיה להקים תא מעצר סביב קברים של אנשים שהפרקליטות חושבת שיש בדיעבד לכלוא אותם? ממש כפי שמסרה היום בהודעתה "חרף פטירתו…"

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה